Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk 2020

logo
A A

Obecny rok jest inny niż te, które znaliśmy dotychczas, dlatego inny będzie też Jarmark Bożonarodzeniowy. Wszystkich jego miłośników zapraszamy do odwiedzenia
WIRTUALNEGO JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO 2020.

Stworzyliśmy jarmark w scenerii zimowego miasteczka. Staraliśmy się jak najbardziej oddać świąteczną atmosferę, bo przecież #SWIĘTASIĘODBĘDĄ :) Tak więc, zapraszamy na świąteczne sprawunki on-line, od 20 listopada do 31 grudnia.

Wzdłuż uliczek: Łosia Lucka, św. Mikołaja, Bałwankowej czy Prezentowej rozmieściliśmy "domki", stoiska naszych wystawców i partnerów. Klikając w każdy z nich, będzie można trafić bezpośrednio do sklepu wystawcy i zrobić w nim świąteczne sprawunki. Co będzie można kupić i to nie tylko na świąteczny prezent? Dekoracje, ceramikę, ręcznie robione czapki, unikatową biżuterię, wegańskie kosmetyki, eko świece, oryginalne maskotki, sztukę ludową, a także prace trójmiejskich artystów. Po raz pierwszy będzie można kupić symbol naszego Jarmarku, niezwykłe, drewniane, figurki dziadków do orzechów. Do korzystania ze swoich usług zachęcają lokalni gastronomowie - voucher na romantyczną kolacje, bon na świąteczny catering, świeżo palona kawa czy czekoladowe praliny, to także świetny pomysł na prezent. Nie zabraknie też miodów, orzechów w karmelu pięknie zdobionych pierników i przypraw z całego świata, które dodadzą smaku Świętom. Spraw sobie i bliskim radość, a jednocześnie wesprzyj małych przedsiębiorców.


Więcej informacji - szukaj tutaj