Wigilie firmowe w pomorskim

A A

Wigilia firmowa może być dobrą okazją do podsumowania roku i podziękowania pracownikom firmy za ich starania. Ta chwila nieco mniej formalna zakłada też zaufanie co do pozytywnych intencji organizatorów i jej uczestników. Wzmacnia więź zespołu, zachęca, motywuje, uwalnia dobre emocje...
Są osoby i miejsca, gdzie pomogą nam przygotować wigilię dla firm tak aby:

wigilia była odpowiednio nastrojowa i stonowana
była spotkaniem wartym poświęcenia czasu
pozwoliła na oderwanie od rutyny
odkryć przy okazji przyjemne miejsce
wnieść do firmy świąteczny klimat (np. z cateringiem, itp.)


Wigilie firmowe w pomorskimBolszewo położone niedaleko Wejherowa, dogodnie skomunikowane z całym regionem "małego" i  "dużego" Trójmiasta, jest świetną bazą do rekreacji oraz zwiedzania regionu północnych Kaszub. Posiadane atrakcje - aquapark, SPA, bowling i inne - gwarantują udany wyoczynek niezależnie od pogody.
Zapraszamy organizatorów firmowych spotkań świątecznych do odwiedzin i pobytu w naszym świetnie wyposażonym obiekcie.  Spotkania, imprezy i wigilie firmowe w gronie pracowników, przyjaciół oraz partnerów biznesowych mają w Victorii swój klimat i atmosferę.

Dbając o zachowanie tradycji proponujemy Państwu:

    pięknie nakryte stoływigilie firmowe okolice Trójmiasta
    nastrojowe dekoracje
    tradycyjne menu wigilijne
    świąteczną oprawę muzyczną
    wspólne kolędowanie ze Św. Mikołajem
    zabawę taneczną z zespołem muzycznym lub DJ'em
    kulig z ogniskiem lub przejazd wozem
    promocyjne ceny noclegów ze śniadaniem
    nielimitowanym korzystaniem z aquaparku

Więcej szczegółów na temat cateringu i wigilii w Hotelu Victoria - jest tutajSpotkania przy wspólnym stole w świątecznej atmosferze to najprzyjemniejszy sposób na podziękowanie pracownikom i kontrahentom. Dlatego proponujemy Państwu zorganizowanie firmowej wigilii na pokładzie wielkiego statku lini Stena Line. Czeka na Państwa świetna obsługa, dobra kuchnia, szeroki wybór potraw, oryginalne otoczenie, a nawet wspólny rejs!Wigilie firmowe na statku - pomorsk
A może warto przedłużyć przyjemne chwile i wypłynąć w ciekawy rejs? Wycieczka do Szwecji i z powrotem to tylko 1 dzień i 1 noc. Atmosfera morskiego rejsu pełnego atrakcji sprzyjać będzie budowaniu dobrych relacji w zespole. Znajdzie się czas na długie, nieskrępowane rozmowy i wspólną zabawę. Po kolacji wigilijnej, można potańczyć w dyskotece, a później odpocząć w wygodnej kabinie.
Nasz 24-godzinny rejs do Szwecji i z powrotem zawiera:

    kolacja wigilijna all inclusive (z winem i piwem);
    śniadanie oraz lunch – szwedzki stół;
    nocleg w kabinach 2-os. bez okna, z łazienką;
    możliwość wynajęcia sali konferencyjnej;
    muzyka na żywo i dyskoteka;
    program rozrywkowy podczas rejsu (bingo/muzyka na żywo).

Dalsze informacje, rezerwacje - są tutajKlimatyczna Restauracja i Gościniec Oycowa Zagroda specjalizują się w organizacji spotkań i przyjęć Wigila firmowa Kaszuby pomorskieokolicznościowych. Gospodarze tego pięknego miejsca nieustannie dbają o najwyższą jakość zarówno kuchni jak i obsługi Gości. Dzięki pasji i pracy Oycowa Zagroda stała pięknym i komfortowym, bardzo przyjemnym miejscem na Kaszubach.
Oprócz restauracji organizatorzy mają do dyspozycji także 2 uniwersalne sale -weselną i bankietową - o niepowtarzalnym wystroju, a także chatę biesiadną z grillem. Mali goście Oycowej Zagrody bardzo doceniają mini ZOO oraz duży plac zabaw.
Tradycyjna kuchnia Oycowej Zagrody bazuje na rodzinnych recepturach, bez konserwantów.

Więcej na temat oferty Gościńca i Restauracji - jest tutaj


Świąteczna oferta dla firm KaszubyWiele firm coraz częściej decyduje się na Wigilia firmowa na Kaszubach - Ostrzyceorganizację Wigilii dla swoich pracowników. To zarówno dobra okazja na wzmocnienie więzi z firmą jak i podsumowanie osiągnięć firmy oraz podziękowanie za zaangażowanie.
W obliczu Świąt Bożego Narodzenia zachęcamy do skorzystania z oferty Wigilii Firmowej U Stolema. Pięknie położone, świetnie wyposażone Centrum Rekreacji zaprasza do malowniczych Ostrzyc.

Propozycje wigiljne i dalsze informacje - pojawią się tutajZapraszamy na Bożonarodzeniowe Spotkanie Opłatkowe w zabytkowych wnętrzach XIX wiecznego Pałacu Wieniawa. Prawdziwy świąteczny nastrój, pachnąca choinka i tradycyjne dania wigilijne - pozwolą w przyjemnej atmosferze pogratWigilia Firmowa Christmas Party KASZUBYulować sobie całorocznej pracy, w tym sukcesów mniejszych i większych.

Nasza Wigilia Firmowa może być także coraz popularniejszą wersją Christmas Party. Zapewniamy m.in:
tradycyjne menu wigilijne z opłatkiem
miłą, profesjonalną obsługę
nastrojową muzykę świąteczną w tle
na życzenie kulig, przejazdy bryczką, wizytę Św. Mikołaja i Śnieżynki oraz inne atrakcje

Więcej szczegółów naszej oferty Wigilii Firmowej - jest tutajTo miejsce, które już od wielu lat oferuje najwyższą jakość obsługi i wyjątkowy klimat. Starania personelu Hotelu Haffner są niemal corocznie nagradzane różnymi nagrodami w prestiżowych, ogólnopolskich konkursach.

Wigilie firmowe Sopot TrójmiastoŚwiąteczna atmosfera, profesjonalna obsługa i eleganckie wnętrza są tutaj standardem. Tak jak dodatkowe atrakcje, które uczynią wigilię firmową ciekawym, przyjemnym wydarzeniem. To mogą byc np. pokazy live cooking, pokazy sushi, degustacje win lub innych alkoholi, itp. Wszystkich pomysłów z naszej bogatej oferty nie chcemy zdradzać - zapraszamy do kontaktu, by zaproponować więcej detali.

Menu bufetowe i serwowane, dalsze szczegóły m.in cateringu - są tutaj


Zapraszamy na pomorskie wigilie firmowe!Wigilie firmowe na Kaszubach