Przystanek Drzewina - leśne szkoły przygody, imprezy integracyjne

  • miejscowość : Trójmiasto, Kaszuby, pomorskie
A A

Ośrodek wypoczynkowy Przystanek Drzewina jest położony około 35 km od Gdańska, z dala od ruchliwych dróg i hałasu, za to blisko przyrody. Do dyspozycji gości jest przygotowanych 50 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowych. Każdy z pokoi jest wyposażony w łazienkę z prysznicem oraz WC. W ośrodku znajdują się także: duża sala sportowo dydaktyczna, jadalnia oraz dwa zewnętrzne namioty sferyczne do zajęć dydaktycznych. W pobliżu znajduje się również boisko sportowe i specjalny krąg ogniskowy.

Obiekt po generalnym remoncie wykonanym na przełomie 2016/2017 r. Goście Przystanku Drzewina mogą skorzystać z wielu atrakcji, jakie zlokalizowane są na jego terenie oraz w jego najbliższej okolicy. Łączna powierzchnia terenów zielonych należących do Przystanku wynosi ponad 2 i pół hektara. 

Do głównych atrakcji Ośrodka w Drzewinie należą m.in.:

- pole paintaballowe o powierzchni ponad 1500 m2
- tor zorbingowy
- strzelnica ASG oraz łucznicza
- wioska indiańska
- wielofunkcyjna sala o powierzchni 70 m2
- dwa zewnętrzne kuliste namioty o powierzchni 35 m2 oraz 150 m2
- infrastruktura sportowa
- zaplecze gastronomiczne


Oferowane przez Przystanek Drzewina kilkudniowe leśne szkoły przygody, rekreacji i przetrwania służą m.in budowaniu pozytywnych relacji, nabywaniu umiejętności radzenia sobie w nietypowych sytuacjach i spędzaniu czasu bez komputera. Takie podejście do dzieci ułatwia wyzwolić w nich nowe pasje i zainteresowania, a także przełamywać np. nieśmiałość.

Na potrzeby szkół i przedszkoli oferta Przytanku Drzewina zawiera także, krótsze propozycje - jednodniowe zajęcia poświęcone integracji, warsztatom artystycznym czy zabawom nawiązującym do znanych filmów.


Szczegółowe scenariusze leśnych szkół przygody - są tutaj

Przystanek Drzewina
Drzewina 6a
83-041 Mierzeszyn/Drzewina
www.przystanekdrzewina.pl


Biuro Turystyki Aktywnej Kompas
ul. Asesora 72, 80-119 Gdańsk
tel. 58 303 18 78
e-mail: m.boniec@kompas.pl


 Smile Zapraszamy do Drzewiny! Smile