Domki i domy w Borach Tucholskich do wynajęcia

A A

Bory Tucholskie są największym w Polsce kompleksem lasów. Tereny te, niemal bez przemysłu, stały się bardzo atrakcyjnym miejscem wypoczynku dla osób szukająch ciszy, spokoju i czystego powietrza o każdej porze roku. Zapraszamy do północnej części Borów położonych na terenie województwa pomorskiego.


Domy do wynajęciaZapraszamy na ciche i spokojne pogranicze Kociewia oraz Borów Tucholskich. Dalej stąd do miasta, a bliżej do natury i pięknych Borów Tucholskich. Malownicze otoczenie lasów z 5 jeziorami w pobliżu pozwala zapomnieć o zgiełku i pośpiechu, a czyste powietrze wyraźnie poprawia kondycję. Naszym gościom oferujemy m.in.:

- 4 wygodne domki na bardzo dużej posesjiDomki w Borach Tucholskich
- udogodnienia dla dzieci i dorosłych (plac zabaw, zadaszony piec, itp.)
- możliwość wędkowania (także w naszym stawie - karaś, płoć, lin)
- świeże, własne warzywa (Goście sami mogą wybierać)
- kilka rowerów turystycznyh na wycieczki
- możliwość pobytu małych zwierząt domowych (po uzgodnieniu)

Więcej informacji oraz zdjęć naszej "oazy relaksu"- jest tutajOferujemy Państwu całoroczny, ogrzewany dom o powierzchni 400 m2, który może przyjąć do 12 osób. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia wnętrz zapewnia pełen komfort noclegu i wypoczynku- także dłuższego.


Dom do wynajęcia posiada 6 pokoi 2 osobowych, 5 łazienek z prysznicami, wyposażoną kuchnię oraz salon z kominkiem. Goście mają do dyspozycji balkony, duży taras oraz ogród i ogrodzone miejce do parkowania samochodów.
Uwaga - wewnątrz domu nie pali się papierosów lub tytoniu. Ze względu na komfort innych Gości oraz czujki ppoż zapraszamy na zewnątrz.Dom do wynajęcia BORY TUCHOLSKIE

Dalsze udogodnienia i atrakcje:

duży ogród z grillem i miejscem na ognisko
dostępny garaż
duża huśtawka dla 4 osób, piaskownica dla dzieci
rowery turystyczne dla gości
na życzenie możliwość spływu kajakami lub canoe
akceptacja zwierząt po uzgodnieniu telefonicznym

W okolicy znajduje się 7 czystych jezior, idealnych do kąpieli czy wędkowania. Nasi Goście chętnie zbierają także grzyby w pobliskich lasach.


Więcej informacji oraz zdjęć - jest tutaj