Gościniec "Oycowa Zagroda" - restauracja, mini ZOO, sala weselna, noclegi

iconiconicon
iconiconiconicon
iconiconicon
A A

Gościniec Oycowa Zagroda GowinoZ prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do Gościńca „Oycowa Zagroda” położonego na malowniczych terenach doliny rzeki Gościcinki. Jest to niezwykle urokliwe miejsce, wręcz wyjątkowe, oferujące spokój i odpoczynek.
Na słonecznym zboczu skarpy znajdują się:


restauracja, a nad nią sala weselna i bankietowa „Słoneczna”
mini zoo ze zwierzętami m.in: kozy, kury, osiołek, owce
nasza zagroda kaszubska, chata z pokojami gościnnymi „Czereśniówka”,
sala biesiadna „Bezówka”,
specjalnie przygotowana dla dzieci kraina przygód „Grodzisko”.


Oycowa Zagroda - Gowino


Cały obiekt zaprojektowany jest w stylu starej, polskiej osady stwarzając niepowtarzalną, sielską atmosferę, która odrywa od szarej rzeczywistości i pozOycowa Zagroda  - sala z kominkiemostawia niezapomniane wspomnienia. Malowniczy teren zachęca do pieszych wędrówek wzdłuż dziewiczej doliny rzeki. Nieopodal znajduje się stadnina koni, a amatorzy golfa z pewnością odwiedzą oddalone o 3 km pole golfowe Sierra Golf Club.

W chacie pod strzechą „Czereśniówce” do Państwa dyspozycji oddajemy 36 miejsc noclegowych w pokojach dwu i trzy osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, z mediami i dostępem do Internetu. Mamy również dla Państwa pokoje rodzinne: 4 i 5-osobowe.

Cennik - jest tutaj

W karczmie króluje kuchnia staropolska. Żury, grzybowe, rosoły - przyrządzane są według dawnych receptur. Własnego wyrobu pierogi, swojski chleb, na poczęstunek po wiejsku śledzik i domowego wypieku ciasto. Nawet smakosz znajdzie tu coś dla swojego podniebienia. Duży wybór mięs z drobiu, wieprzowiny, wołowiny, przepyszne pstrągi z sąsiedzkich stawów i inne smakołyki - to wszystko czeka na Ciebie Drogi Gościu za skromnymi progami Karczmy w „Oycowej Zagrodzie”.

Gowino Oycowa  Zagroda GOŚCINIEC ”OYCOWA ZAGRODA” - to doskonałe miejsce dla rodzin szukających przytulnego kąta z dala od zgiełku dużych miast, w którym można doskonale wypocząć, zregenerować siły nad rzeczką, wśród szumu lasu, śpiewu ptaków jak też
odwiedzić nasze polskie morze oddalone od nas ok. 30 km ( Karwia, Dębki, Gdynia...).


Jesteśmy pewni, że ciepło i czar tego miejsca
 pozostaną z Państwem na długo.
Gościniec Oycowa Zagroda