Cedrowy Dworek - pensjonat na Żuławach - szkolenia, konferencje, przyjęcia, imprezy okolicznościowe

  • miejscowość : Gdańsk okolice
  • ulica : Cedry Wielkie, ul. Osadników Wojskowych 39A
  • telefon : +48 58 6831000
  • telefon 2 : +48 58 6831110
  • fax : ,+48 58 6831111
  • www : http://www.cedrowydworek.pl
  • e-mail : recepcja@cedrowydworek.pl
  • ilość miejsc : 64
  • całoroczny : tak
 
iconiconiconicon
iconiconiconicon
A A

CEDROWY DWOREK - zbliżony charakterem do pensjonatu - jest nowym obiektem na mapie Żuław. Wnętrza zabytkowego gospodarstwa zaadoptawano na restaurację (do 200 miejsc) oraz salę balową. Klimatyczne, oświetlone blaskiem kominka wnętrza tworzą niepowtarzalną atmosferę którą Cedrowy Dworek Cedry Wielkiedocenią osoby poszukujące oryginalnego stylu i dworskiej gościnności.  


To idealne miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz nowatorskim pomysłom zorganizujemy dla Państwa niezapomniane spotkania biznesowe na najwyższym poziomie.

Powierzchnie sal mogą być wykorzystywane do organizacji: konferencji, bankietów, targów, imprez wystawienniczych, imprez tematycznych. Cedrowy Dworek jest także przygotowany na zorganizowanie różnorodnych form wolnego czasu dla każdej grupy osób na terenie przyległym do obiektu.

Wykwintne menu oraz potrawy przyrządzone jedynie z lokalnych produktów, stworzone przez naszego Szefa Kuchni przypomną Państwu, smak tradycyjnych specjałów kuchni polskiej i regionalnej. Przyjazna lokalizacja, unikalny wystrój i wyjątkowe menu sprawiają, że Cedrowy Dworek okaże się idealnym miejscem do organizacji imprez rodzinnych, biesiad i spotkań firmowych.


Cedrowy Dworek


Cedrowy Dworek noclegi na ŻuławachDla naszych Gości przygotowaliśmy dwadzieścia dwa przytulne pokoje oraz jeden apartament. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje dwu, trzy i czteroosobowe - wszystkie z łazienkami oraz bezprzewodowym dostępem do internetu. Szerokie, wygodne łóżka pomogą zrelaksować się i wypocząć a serwowane w naszej restauracji śniadania zagwarantują miło zaczęty dzień. Dla wszystkich Gości zapewniamy dozorowany parking. Przyjazna lokalizacja pomaga w szybkim dotarciu do Trójmiasta. Zaledwie 3 km dzieli nas od krajowej drogi nr 7, 5 km od południowej obwodnicy Gdańska a od Pruszcza Gdańskiego i autostrady A1 zaledwie 8 km.

Oryginalne, klimatyczne wnętrza wraz z wyszukaną kuchnią regionalną podkreślą wyjątkowy charakter tak uroczystej chwili. A nietuzinkowy styl sali weselnej sprawi, że ten dzień zapamiętają Państwo na zawsze.  Cedrowy Dworek jest idealnym miejscem na organizację tak ważnej uroczystości, jaką jest wesele. Przepiękna okolica, klimatyczne wnętrza oraz komfort obiektu zagwarantują niezapomnianą atmosferę.


Cedrowy Dworek zaprasza serdecznie -
na noclegi, szkolenia i konferencje
wesela, bankiety i przyjęcia okolicznościowe!


Szkolenia konferencje na Żuławach - zapraszamy!