Apartamenty nad morzem, blisko plaży

  • miejscowość : Gdańsk
  • ulica : Pułaskiego 20
  • telefon : 58 342 78 81
  • telefon 2 : 509 170 703
  • ilość miejsc : 36
  • całoroczny : tak
 
iconiconiconicon
iconicon
iconiconicon
A A

Zapraszamy Państwa do Gdańska, gdzie znajdują się nasze apartamenty nad morzem blisko plaży. Zaledwie 50 metrów dzieli nas od nadmorskiego, spacerowego traktu: pieszego oraz rowerowego ciągnącego się wzdłuż brzegu Zatoki Gdańskiej.  Oferowane noclegi w apartamentach zapewniają pełen komfort wypoczynku nad morzem i w Trójmieście.
Z piętra roztacza się widok na Zatokę Gdańską ze statkami na redzie.

Kameralna lokalizacja apartamentów pozwala wypocząć w ciszy i spokoju. Wczasowicze mogą skorzystać także z kawiarenek i pubów z atrakcjami położonych ok. 300 m dalej. W pobliżu znajduje się również chętnie odwiedzane molo oraz jeden z najpiękniejszych terenów zielonych Trójmiasta – rozległy Park Nadmorski. To idealne miejsce do spacerów, wycieczek rowerowych, zabaw dzieci małych i dużych (m.in. w skateparku). Wszystko jest położone wśród zieleni i stawów, a popularnością cieszy się przez cały rok.

Oferujemy Państwu 6 komfortowych apartamentów (2-6 osobowych) o europejskim standardzie wyposażenia.
Każdy posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z natryskiem, TV SAT oraz telefon. Posiadamy również obszerny, płatny, monitorowany parking dla samochodów.

Dostępnych jest również kilka rowerów wycieczkowych. Specjalnie wytyczonymi ścieżkami można stąd dojechać aż do centrum Gdańska (ok. 7km) lub Sopotu i Gdyni.


Większość prezentowanych poniżej zdjęć została wykonana przez portal eHoliday.pl


Apartamenty nad morzem blisko plaży


Apartamenty nad morzem blisko plaży w Gdańsku