Willa Fahrenheita - komfortowe pokoje

  • miejscowość : Gdańsk
  • ulica : Fahrenheita 3
  • telefon : 665 044 211
  • telefon 2 : 58 345 57 67
  • cena za 2 os. od : 190 zł
  • ilość miejsc : 20
  • całoroczny : tak
iconiconiconiconicon
iconiconiconicon
A A

Willa Fahrenheita to pięknie położona kamienica, leżąca wśród parków, w samym sercu starego Gdańska Wrzeszcza. Jego lokalizacja jest o tyle ciekawa, że blisko stąd nie tylko do Centrum Gdańska, ale także do morza.


Dla osób poszukujących atrakcji i rozrywki możemy polecić niedaleko położone dyskoteki, Multikino, basen, korty tenisowe i stadion piłkarski, a dla koneserów sztuki polecamy Operę Bałtycką oraz zwiedzanie starówki i licznych muzeów.
Innym walorem położenia naszego pensjonatu jest fakt, że znajduje się niedaleko Akademii Medycznej oraz Politechniki Gdańskiej, a co za tym idzie jest doskonale skomunikowany z resztą miasta, również za pośrednictwem Szybkiej Kolei Miejskiej, co umożliwia zwiedzenie całego Trójmiasta.

Czekają na Państwa komfortowo wyposażone 1,2,3 i 4 osobowe pokoje z łazienkami i balkonami. W każdym z nich znajduje się telewizor oraz wydzielone miejsce do pracy z własnym laptopem. Zapewniamy bezprzewodowy, stały dostęp do Internetu (WiFi). Natomiast dla osób chcących skorzystać z miejscowych atrakcji służymy informacją turystyczną. Dysponujemy odpowiednio przystosowanym dla osób niepełnosprawnych pokojem. Do Państwa dyspozycji udostępniamy również restaurację. Organizujemy dojazd z i na lotnisko.

Gwarantujemy miejsce postojowe dla samochodów naszych gości na ogrodzonej posesji. Śniadania wliczone w cenę pokoju.


Dołożymy wszelkich starań, byście Państwo chcieli wracać do Gdańska i aby pobyt w naszym pensjonacie pozostawił niezatarte, miłe wspomnienia.


O postaci Daniela, Gabriela Fahreheita - patrz tutaj