Agroturystyka U Sochów - domki do wynajęcia na Kaszubach, z wyżywieniem, Stajnia Fiord

 
iconiconiconicon
iconiconicon
iconiconiconicon
A A

Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest położone na malowniczych terenach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego często określanych mianem Szwajcarii Kaszubskiej. Piękne otocznie pagórków, lasów i jezior czyni z Łapalic świetne miejsce do urozmaiconego wypoczynku.


Domek do wynajęcia U Sochów Łapalice


Do dyspozycji Gości oddajemy łącznie trzy domki letniskowe, które mieszczą odpowiednio 2, 4 lub 6 osób. Każdy domek posiada kuchnię, łazienkę, taras oraz kominek.

W naszej ofercie są także pokoje gościnne 1- 4 osobowe oraz 2 pokojowe mieszkanie wakacyjne (dla 4 osób) z kuchnią, łazienką i WC.

Dostępne na miejscu udogodnienia i atrakcje:

 ● sala wielofunkcyjna z kominkiemDomek letniskowy do wynajęcia Łapalice U Sochy
 ● miejsce na grilla i ognisko
 ● staw rybny - wędkowanie
 ● jazda konna, także na kucykach, wycieczki konne
 ● nauka jazdy konnej podstawowa i dla zaawansowanych
 ● hipoterapia - tutaj
 ● przyjazdy bryczką - wycieczki po okolicy
 ● kąpiel w czystym jeziorze odległym o 200 metrów
 ● wypożyczalnia sprzętu wodnego

Miło nam gościć także dzieci, które będą zachwycone przestrzenią, przyrodą i zwierzętami w naszym gospodarstwie (źrebaki, króliczki itp.)
UWAGA - po wcześniejszym uzgodnieniu (ważne m.in ze względu na Stajnię Fiord) akceptujemy zwierzęta, które są Państwa pupilami.

Więcej o przyjaznym klimacie Agroturystyki U Sochów dowiecie się Państwo z naszego profilu FB - tutaj, na którym publikujemy dużo bieżących materiałów.


Łapalice są malutką miejscowością, która zasłynęła oryginalną, niedokończoną budowlą - współczesnym zamkiem o 12 wieżach - na zdjęciu w galerii poniżej.


U Sochów Łapalice - domki, pokoje na Kaszubach, nad jeziorem