Domek z kominkiem i banią - nad jeziorem na Kaszubach

  • miejscowość : Bytów
  • ulica : Skoszewo, ul. Kaszubska 12
  • telefon : 606 928 717
  • telefon 2 : 604 552 144
  • ilość miejsc : 10
  • całoroczny : sez. V-IX
 
iconiconiconicon
A A

Nowy, elegancki domek letniskowy z kominkiem nad jeziorem na Kaszubach - w Skoszewie - to propozycja dla szukających kameralnego wypoczynku, czystego powietrza i wygody. Idealna dla rodziny, grupy przyjaciół, wędkarzy lub grzybiarzy.


Skoszewo znajduje się między dwoma jeziorami: Skoszewskim i Somińskim. Odległość od Bytowa wynosi 20 km, od Kościerzyny 34 km. Wokół domu roztacza się wspaniały widok na lasy, okoliczne pola, łąki i sad. W sąsiedztwie, w odległości nie zakłócającej prywatności pobytu, znajdują się inne domy.


Domek z kominkiem nad jeziorem na Kaszubach


W domu o powierzchni 100 m2 może nocować razem maksymalnie  do 8 -10 osób (razem z dziećmi). Na  parterze domku znajduje się pokój dzienny z kominkiem, aneks kuchenny, przedpokój, dwie sypialnie oraz  łazienka z kabiną prysznicową. W łazience znajduje się pralka. Z salonu prowadzą wygodne schody na piętro.


Na piętrze mieszczą się trzy dwuosobowe sypialnie oraz obszerna łazienkaDomek do wynajęcia Skoszewo Kaszuby z prysznicem i toaletą.  Do domku przylega zadaszony taras zajmujący ok. 35 m2 , na którym znajdują się meble ogrodowe oraz grill. Do dyspozycji Gości - jako specjalna atrakcja - znajduje się bania drewniana opalana drzewem. Kolejne udogodnienia to wielofunkcyjne boisk do kosza, piłki siatkowej i badmingtona.


Wokół domu jest trawnik, a całość posesji (800 m2) otacza drewniany płot.


W odleglości 200 metrów od domu znajduje się prywatna, trawiasta plaża do dyspozycji gości, z pomostem. Na miejscu jest także 3-osobowa łódka wędkarska.  Jest to teren leśny, ogrodzony, co istotnie  poprawia komfort oraz intymność wypoczynku.


Dom z banią jest położony ok. 1200 metrów od plaży nad jeziorem Somińskim. W okolicy działa wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych.


Po wcześniejszym uzgodnieniu akceptujemy pobyt zwierząt domowych.


Cennik wynajmu


Cena wyjęcia domku - 2500 zł za tydzień.


OPŁATY DODATKOWE:


1. Zużycie energii elektrycznej: 70 gr za 1 kWh
2. Drewno do kominka 1 wsad gratis, dodatkowa wiązka 30 zł
3. Każde zwierzę 50 zł/tydzień (lub weekend)
4. Opłata klimatyczna wg stawki określonej przez gminę - 1,20zł/osoba/dzień pobytu


KAUCJA 300 zł - Płatna w dniu przyjazdu


Kaucja, pobierana przez właściciela w momencie przekazania kluczy w dniu przyjazdu, jest zwracana najemcy po potrąceniu kwoty opłat dodatkowych oraz ewentualnych uzasadnionych kosztów szkód powstałych z jego winy. Potrącenie z kaucji  kwoty opłat dodatkowych następuje w dniu wyjazdu i dotyczy opłat, których wysokość zależy od zużycia (np. opłata za energię elektryczną, zużyte drewno itp). Opłaty dodatkowe stałe (np. za dodatkowe osoby, za pobyt zwierzęcia, wypożyczenie sprzętu, sprzątanie, bieliznę pościelową, opłaty zryczałtowane itp.) są pobierane w dniu przyjazdu wraz z czynszem najmu. Kaucja nie jest tożsama z zaliczką. 


W dniu przyjazdu należy podpisać stosowną dokumentację dotyczącą odbioru domu!


Więcej informacji - prosimy o kontakt: tel. 606 928 717 lub tel. 604 552 144


Skoszewo - jest tutaj


Domek z banią i kominkiem nad jeziorem
- kameralny i wygodny!