Pałac Poraj - komfortowe noclegi i bardzo dobra restauracja

  • miejscowość : Wicko
  • ulica : Poraj
  • telefon : 505 683 353
  • telefon 2 : 503 145 046
  • fax : /tel 59 861 17 71
  • www : http://www.palacporaj.pl
  • ilość miejsc : 20
  • całoroczny : tak
 
iconiconiconicon
icon
iconiconiconiconicon
A A

Pałac Poraj jest zabytkowym obiektem o ponad 100 letniej historii z zachowanym oryginalnym wnętrzem. Pałac otacza ponad osiem hektarów zadbanego parku z trzema stawami oraz wyspą na jednym z nich. Klimat tego miejsca przywodzi na myśl lata
dwudzieste i trzydzieste zeszłego wieku - z dodatkiem współczesnych wygód. Niewiele potrzeba by można było tu kręcić film o miłosnej historii sprzed wieku. Kto wie, może za chwilę zjawi się oryginalny kabriolet z białymi oponami...

Komfortowa agroturystyka Pałac PorajObecni gospodarze Pałacu Poraj prowadzą tutaj komfortowe gospodarstwo agroturystyczne ukierunkowane na szukających wygody, dobrej kuchni, stylu i twórczego spokoju. Mile widziane są także rodziny z dziećmi, które znajdą w Poraju zieloną przestrzeń i czyste, zdrowe powietrze. Unikalny spokój, śpiew ptaków o poranku, zroszona rosą trawa po której można biegać do woli - to zaledwie ułamek przyjemnych doznań w Poraju.

Wygodne noclegi i doskonała kuchnia dopełniają komfortu naszych Gości. Dlatego często obierają Pałac w Poraju za bazę wypadową do zwiedzania Pomorza Środkowego - nie narażając się na spotkania z tłumami w nadmorskich kurortach. W zwiedzaniu może być pomocny nasz 9-osobowy bus...

Oferujemy Państwu 20 miejsc hotelowych w stylowych pokojach 2 osobowych z łazienkami i tv. Smaczne posiłki kuchni polskiej i regionalnej podajemy w restauracji słynącej w całym regionie - o czym świadczą liczne nagrody w konkursach kulinarnych.

Restauracja Pałac Poraj - okolice Wicka i ŁebyOrganizujemy imprezy okolicznościowe, biesiady plenerowe, konferencje i spotkania integracyjne w sali bankietowo - konferencyjnej. Co roku organizujemy Zlot Starych Mercedesów. Mamy także doświadczenie w organizowaniu wesel, spotkań rodzinnych i okolicznościowych. Na konferencje przygotowujemy wiele atrakcji dodatkowych (przejażdzki konne, rajdy samochodami terenowymi, zawody wędkarskie itp.).

Nieopodal gospodarstwa znajdują się pomorskie lasy z łowiskami dzikiej zwierzyny, łąki z wędrującymi bocianami, bogata w ryby rzeka Łeba. Blisko stąd do Łeby, Rowów, Smołdzina, Kluk i Ustki oraz słynnego z wydm Słowińskiego Parku Narodowego.
Sama miejscowość Poraj jest małą osadą kaszubską położoną w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w gminie Wicko.

Jak na miejsce z klimatem i duszą przystało, w Poraju znajdą Państwo także dzieła sztuki. Na terenie posesji pałacu znajduje się wystawa sztuki współczesnej. Są tu prace takich artystów jak:

Wystawa sztuki współczesnej Pałac PorajMariusz Burdek
Christos Mandzios
Tomasz Radziewicz
Tomasz Skórka
Tomasz Sobisz
Mateusz Stankiewicz
Anna Szalast


Oferty specjalne - są tutaj


Pałac Poraj serdecznie zaprasza
 na prawdziwy wypoczynek na łonie natury!