Ekologiczna agroturystyka Przy Skarpie - wędkowanie, plaża, pomost

 
iconiconiconicon
iconicon
iconiconicon
A A

Zapraszamy na relaksujący wypoczynek nad urokliwym stawem położonym w Rakowcu koło Kwidzyna. Ekologiczna Agroturystyka Przy Skarpie przypadnie do gustu szukającym domowej atmosfery. Spokojna okolica i pobliskie lasy zachęcają do wycieczek i podglądania płochliwych żurawi, bażantów oraz innych ptaków. Nasi goście lubią także zwiedzać m.in średniowieczne zabytki w Kwidzynie (ok. 8 km), Prabutach (ok. 13 km), Sztumie (ok. 30 km) czy Gniewie (ok. 40 km)


Agroturystyka Przy Skarpie Rakowiec PowiśleOferujemy wygodne noclegi w dwóch pokojach - niebieskim i różowym. Pierwszy pokój jest wyposażony w dwa łóżka dwuosobowe i jedno pojedyńcze. W drugim znajdują się trzy łóżka - dwa  pojedyńcze  i jedno dwuosobowe. Każdy pokój posiada telewizor z dostępem do kanałów cyfrowych multipleksu oraz internet wi-fi.


Kolejne 3 pokoje znajdują się w nowym budynku - na tej samej posesji. Goście maą osobne, swobodne wejście. Łącznie w agroturystyce PRZY SKARPIE znjadują się noclegi dla ok. 20 osób.

Cena noclegu dla jednej osoby to 40 zł (ze śniadaniem i obiadokolacją 90 zł).

Naszą specjalną atrakcją jest duży, urokliwy staw wędkarski z wyspą. Pomost, stanowska wędkarskie oraz wiata z grillem pozwalają na komfortowy wypoczynek nad wodą. Duży teren umożliwia bezpieczne rozpalenie ogniska oraz znalezienie zacisznego miejsca na dyskretną rozmowę,
Czysta woda w stawie umożliwia także kąpiel i pływanie. Wędkarze mogą liczyć na trofea typu: karp, lin, szczupak, płoć, amur i karaś.

Gospodarze, oprócz agroturystyki Przy Skarpie, prowadzą także hodowlę psów rasowych:
Owczarek niemiecki długowłosy - hodowla Daglezja
- owczarek niemiecki długowłosy
- barneński pies pasterski
- kawalier king charles spaniel
- spaniel kontynentalny


Ekologiczna Agroturystyka Przy Skarpie
zaprasza serdecznie na
noclegi i wędkowanie koło Kwidzyna