U Marylki - tanie apartamenty na Kaszubach

 
iconiconicon
icon
icon
A A

Serdeczenie witamy na Kaszubach, gdzie znajduje się na nasza certyfikowana (Unia Europejska) kwatera agroturystyczna U Marylki. W Skorzewo (3 km od Kościerzyny) oferujemy dom do wynajęcia i apartamenty nad jeziorem Wrzecionko (I klasa czystości).


Posesja jest zlokalizowana w lesie, zaledwie 70 m od jeziora. Apartamenty U Marylki stanowią doskonałe miejsce do odpoczynku po całodniowych wycieczkach pieszych i rowerowych po przepięknej, bogatej w szlaki turystyczne, wolnej od przemysłu, atrakcyjnej okolicy. To idealna baza wypadowa do zwiedzania pojezierza Kaszubskiego, Trojmiasto i Łeba ok. 60 km.


Apartamenty U Marylki Skorzewo


Naszym  Gościom przygotowaliśmy na przestronnej posesji szereg udogodnień: nowy plac zabaw, altanę, stoły i ławy, huśtawki, ogrodzone oczko wodne, miejsce na ognisko oraz grill, a także miejsca postojowe dla samochodów. Można zagrać w boule, badmingtona, w kosza, rzucanie tradycyjnych podków oraz tenis stołowy.


Całość pozwala znaleźć relaks i na słońcu, i w cieniu, U Marylki Skorzewo apartamenty Kaszubyna wolnym powietrzu, i pod dachem, do zabawy w szersym gronie, i do posiedzenia we dwoje. Wokół kwatery panuje cisza i spokój pośród lasów i jezior.

Oferujemy dom całoroczny do wynajęcia z łazienkami, w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką, oraz apartamenty dla 4-6 osób z oddzielnym wejściem, kuchnią i łazienką.


Cena noclegu od 30 zł za osobę - dalsze szczegóły - prosimy o telefon.

Do dyspozycji gości mamy także kilka rowerów - w sam raz na wycieczki po okolicy. Jesienią zapraszamy oczywście na grzybobranie, które zaczyna się za progiem domu ...


Atrakcje turystyczne w okolicy - są tutaj


U Marylki Skorzewo
Gościnni Gospodarze zapraszają na Kaszuby!