Piękny Wrzos - wyżywienie, sauna, jacuzzi, sala sportowa

 
iconiconiconicon
iconiconicon
iconiconiconicon
A A

Kameralny ośrodek rekreacyjno - sportowy Piękny Wrzos w Szenajdzie to całoroczne, świetnie wyposażone miejsce położone w cichej, urokliwej części Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

Cisza, spokój, odludzie - wspaniałe możliwości odpoczynku na łonie natury w komfortowych warunkach.
Pobliskie lasy, śródleśne jezioro Strupino, to znakomite tereny zachęcające do uprawiania turystyki rowerowej i pieszej. Czyste powietrze sprzyja zauważalnej poprawie samopoczucia i wydolności organizmu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby odpocząć pośród przyrody w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego gwaru.


Piękny Wrzos - obozy sportowe Szenajda


Ośrodek Piękny Wrzos SzenajdaZapewniamy Państwu komfortowe noclegi z wyżywieniem - łącznie około 30 miejsc noclegowych w pokojach dwu- trzy- i cztero- osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, TV, internet. Pokoje posiadają wyjścia na taras z pięknym widokiem na kaszubskie lasy. Posiadamy również pokój dla osób niepełnosprawnych z pełnym węzłem sanitarnym.

Ośrodek Piękny Wrzos jest przygotowany także do przyjęcia grup sportowych do 30 osób z całodniowym wyżywieniem i przystosowany do treningu wschodnich sztuk walki: karate, kung-fu, taekwondo, judo, ju-jitsu, aikido, kendo, MMA. Także uprawiający zapasy, tenis stołowy, biegi narciarskie oraz Nordic Walking, bieg na orientację, sporty motorowe itp. - znajdą tutaj wyśmienite warunki do treningów i wypoczynku.

Do dyspozycji gości polecamy również:


  salę treningową o wym. 10.5 x 8 m z podłogą na legarach (elastyczna powierzchnia)
  plac zabaw dla dzieci
  boisko do siatkówkiObozy sportowe Kaszuby - Ośrodek Piekny Wrzos
  wiaty grillowe
  sauna
  jacuzzi
  bezpłatny parking
  teren rekreacyjny dookoła obiektu


Cennik - jest tutaj  (prosimy powołać się na Odkryj Pomorze!

Ok. 150 metrów od Ośrodka znajduje się elegancka sala bankietowa Mrowisko, w której można organizować przyjęcia okolicznościowe do 80 osób.


Ośrodek Piękny Wrzos
noclegi dla grup, wycieczek i obozów sportowych
rekreacja i wypoczynek na Kaszubach
dla szukających wygody!