Agroturystyka Szymanka - pokoje, kameralne konferencje, imprezy okolicznościowe

  • miejscowość : Gniewino
  • ulica : Płaczewo 1
  • telefon : 58 348 82 36
  • telefon 2 : 501 069 746
  • www : http://www.szymanka.pl
  • e-mail : info@szymanka.pl
  • cena za 2 os. od : 70 zł
  • ilość miejsc : 40
  • całoroczny : tak
iconiconicon
iconiconicon
iconiconiconiconiconicon
A A

Agroturystyka stworzona do całorocznego wypoczynku indywidualnego i grupowego. Bogate wyposażenie rekreacyjne, mulimedialna sala konferencyjna dla spotkań biznesowych (do 25 osób) oraz piękne sale biesiadne zapewniają wygodę także przy organizacji imprez. Łącznie bawić się lub szkolić może do 60-70 osób.

Do dyspozycji Gości jest 5 pokoi: jeden 5-os., jeden 4-os., dwa 3-os., i jeden 2-osobowy. Dodatkowo można je wyposażyć w wygodne łóżko polowe lub łóżeczko dziecęce. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor. Wszystkie urządzone są w jednakowym stylu, różnią się wielkością, rozmieszczeniem mebli oraz okien.
Trzy pokoje mają łazienki z wejściem z korytarza, a nie bezpośrednio z pokoju.


Łącznie, (uwzględniając inne możliwości) możemy zapewnić noclegi dla 40 osób.


Cennik noclegów - jest tutaj


Szymanka zaprasza!


● Wyżywienie:

Agroturystyka Szymanka - noclegi na Kaszubach, szkolenia, konferencjeW cenie wyżywienia uwzględniono śniadania oraz obiadokolacje. Godziny podawania posiłków - we wspólnej jadalni - ustalane są indywidualnie. Istnieje możliwość indywidualnego ustalania mniejszej lub większej ilości posiłków, także bezmięsnych - dla wegetarian.

Na piętrze znajduje się lodówka do dyspozycji gości oraz miejsce do zrobienia kawy czy herbaty (czajnik elektryczny).

● Dzieci:

Do lat 3 nocują bezpłatnie, do lat 7 z 50% zniżką.

Najmłodsi goście mogą skorzystać z dodatkowego sprzętu: łóżeczka dla niemowląt, krzesełka dziecięcego, nocnika oraz wanienki (konieczność wcześniejszej rezerwacji).

Szymanka - wczasy i wakacje z dziećmi na KaszubachGospodarstwo jest bezpieczne: ogrodzone, z dala od ruchliwej ulicy. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw: piaskownicę, drabinki, zjeżdżalnię oraz huśtawki.

W Szymance mieszkają przyjazne zwierzęta: klacz Żelka, koń Galop, stado kóz pod wodzą kozy Muzy, berneński pies pasterski Bruno i suczka terriera airdale Betka oraz mnóstwo innych czworonogów. Akceptujemy także zwierzęta naszych Gości, prosimy tylko o wcześniejsze uzgodnienie.  


Agroturystyka Szymanka


Szymanka zaprasza także na szkolenia i konferencje. Agroturystyka dysponuje specjalną salą wielofunkcyjną na  20 -25 osób wyposażoną w bezprzewodowy internet oraz rzutnik multimedialny.

Szymanka - sala konferencyjna na KaszubachPonadto oddaliśmy do użytku nową salę biesiadną o powierzchni 120 m2, mieszcząca około 60-70 osób siedzących przy stołach.
Obok, z szerokim przejściem, osobna sala taneczna  i rekreacyjna z nagłośnieniem (pow.50 m2)

Sala biesiadna posiada niezależne wyjście na taras o powierzchni 120 m, osłonięty i częściowo zadaszony. W tym miejscu można organizować imprezy plenerowe, spotkania grillowe, zabawy na świeżym powietrzu.

Całość idealnie nadaje się na:

Szymanka - sala biesiadna na Kaszubach koło Gniewina- kameralne szkolenia i konferencje
- spotkania integracyjne
- wesela i jubileusze
- inne imprezy okolicznościowe

W razie potrzeby możliwy jest nocleg na miejscu około 45-50 osób.

● Rozrywki na miejscu:

Goście Szymanki mogą korzystać z:

- 8-stopowego stołu bilardowego
- stołu z żetonami do gry w karty
- elektrycznej planszy z  rzutkami
- pola do gry w bule
- zasobnej biblioteki
- kina domowego

- grila ogrodowego i altany
- miejsca na ognisko

● Rozrywki w terenie: 

Grzybobranie:
Zapraszamy na grzyby do SzymankiLasy Płaczewa i okolic od sierpnia do końca października to idealne miejsce na grzybobranie. Po 10 minutowym spacerze wchodzi się w las, w którym można zebrać  różnorodne gatunki grzybów w niezwykłych ilościach. W poprzednim sezonie nasi goście bili prawdziwe rekordy ilości i wielkości zebranych okazów.

Pasieka
W pobliżu gospodarstwa znajduje się pasieka. Chętni mogą poznać tajniki pracy pszczół i pod okiem gospodarza zajrzeć do ula. Dla wszystkich gości mamy świeży miód… także pitny.

Wycieczki rowerowe

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Brak ruchliwych ulic i rozległe lasy z siecią utwardzanych dróg – słowem raj dla miłośników rowerowych wycieczek.

Konie
W Szymance mieszkają konie – hucuły znane ze swej łagodności i dobrej współpracy z człowiekiem. Oferujemy Przejażdżki konne, przejażdżki bryczką, kuligi (czas i cena do uzgodnienia na miejscu)


● Atrakcje turystyczne w okolicy Płaczewa i Gniewina - są tutaj
● Profil Facebook - jest tutaj


Agroturystyka Szymanka - zapraszamy na Kaszuby, niedaleko morza!