Magnolia - całoroczny dom letniskowy na Kaszubach - do wynajęcia

 
iconiconicon
iconiconicon
iconiconicon
A A

Chcesz dobrze wypocząć? W ciszy, spokoju, na łonie natury, pooddychać nieskazitelnie czystym powietrzem? Dom Magnolia w Soszycy jest miejscem, do którego możesz wybrać się z całą rodziną i wypocząć  z pociechami nad jeziorem. Równiez  z grupą przyjaciół spędzisz czas czas przyjemnie i wygodnie,  w bardzo dobrych warunkach - a do tego tanio! Oferujemy komfortowe noclegi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Przeżyj idealne wczasy na Kaszubach!


Magnolia Soszyca


Dom letniskowy Magnolia KaszubyDom Magnolia usytuowany jest wśród drzew iglastych i liściastych licznie odwiedzanych przez ptaki, które swym śpiewem umilają Twój pobyt. Okolice Bytowa to środowisko rezerwatów leśno-ornitologicznych. Lasy, bogate w jagody i grzyby, obfitują w zwierzynę i zapraszają również myśliwych. Spotkasz tu ciszę i spokój, czyste powietrze oraz doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych: kajakarstwo rzeczne i jeziorne, żeglarstwo, wędkarstwo. Co roku przybywa  wśród lasów i jezior  dobrze utrzymanych tras rowerowych.


Dom letniskowy Magnolia znajduje się: ok. 150 m od jeziora; ok. 50m od rzeki Słupi; ok. 100m od lasu; ok. 100m od sklepu wiejskiego. W promieniu 1 km od naszego domu letniskowego znajduje się 5 krystalicznie czystych jezior, między innymi jezioro Jasień.
Oferujemy dobre i wygodne warunki zamieszkania i noclegu.
W naszym murowanym, letniskowym domu "Magnolia" jest możliwość wynajęcia siedmiu 2- i 4-osobowych pokoi lub całego domu. Każdy pokój posiada łazienkę. Na piętrze znajduje się kuchnia przeznaczona specjalnie dla gości. Dom posiada duży salon (część wypoczynkowa z TV i część jadalna) z pięknym tarasem.


Lista wyposażenia:
Magnolia Soszyca - dom na Kaszubach2 x lodówka
1 x pralka automatyczna
2 x żelazko + deska do prasowania
2 x odkurzacz
5 x radio, meble ogrodowe, ponton (dwuosobowy)
2 x rower, grill, miejsce na ognisko


Działka jest oświetlona i posiada duży parking dla ok. 10 samochodów. Blisko domu znajduje się nowy, duży plac zabaw dla dzieci.


Goście Domu Magnolia bardzo lubiąMagnolia Soszyca - aneks kuchenny w altanie biesiady na świeżym powietrzu. Dla nich właśnie została przygotowana specjalna altana z unikalnym wyposażeniem - z aneksem kuchennym. To rozwiązanie pozwala na spokojne przypilnowanie gotowanych potraw, a jednocześnie uczestniczenie w rozmowach i zabawie.
Przygotowanie np. wieczornej kolacji przy dźwiękach grających świerszczy staje się wówczas prawdziwą przyjemnością...


Warunkiem rezerwacji terminu jest uiszczenie kaucji na konto właściciela w wysokości 30% kosztów na konto:
17 7065 0002 0650 6642 0904 0001    www.magnolia-kaszuby.pl


Film o naszej okolicy oraz o Magnolii - jest tutaj (You Tube)   


Magnolia Soszyca - świetna baza na Kaszubach!


Więcej informacji o okolicznych atrakcjach - patrz tutaj