Sielsko Anielsko - domki do wynajęcia

 
iconicon
iconicon
iconicon
A A

Nasza agroturystyka na Kaszubach - do której bardzo serdecznie zapraszamy - jest położona na skraju maleńkiej wsi Skoszewo, na północnych obrzeżach Zaborskiego Parku Krajobrazowegpo. Nazwa SielskoAnielsko nawiązuje do przyjemnego klimatu w jakim chcemy byście Państwo spędzili swoje wczasy, wakacje i weekendy w tej spokojnej okolicy. Świeże powietrze, rozległe lasy, liczne jeziora i słabo zamieszkane tereny gwarantują oderwanie się od pośpiechu i hałasu.


Sielsko Anielsko - tanie domki na Kaszubach


Przygotowaliśmy dla Państwa 4 w pełni wyposażone domki, położone nieco od siebie i kilkadziesiąt metrów od zabudowań naszego gospodarstwa. Taki układ daje poczucie komfortowego wypoczynku, a jednocześnie wygodę zakupu naszych swojskich produktów: mleka, twarogu, jaj, miodu i ryb wędzonych.

Nasze domki (każdy dla 4 osób) posiadają: Agroturystyka Sielsko Anielsko Skoszewo
 - pokój dzienny na parterze
 - kompletnie wyposażoną kuchnię
 - łazienkę (kabina prysznicowa, umawlka, wc)
 - sypialnię na piętrze
 - zadaszoną werandę i grill

Parkowanie jest bezpłatne i możliwe na terenie posesji przy domku. Po wcześniejszym uzgodnieniu akceptujemy pobyt zwierząt domowych.

Dodatkowe udogodnienia:

- badmington,
- boisko do siatkówki,
- kosz do koszykówki,
- mały plac zabaw dla dzieci.

Malownicza okolica zachęca do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, nordic Walking, windsurfingu, wędkowania, pływania, nurkowania, zbierania grzybów i jagód. SielskoAnielsko stwarza także okazję do poznania prawdziwego gospdarstwawiejskiego z bliska. Na miejscu uprawiamy ziemię, hodujemy kury, kaczki i pszczoły, a także ryby.


Cena wynajęcia domku - 190 zł za domek (bez dodatkowych opłat), 10 zł za pieska + opłata klimatyczna 1,5 zł.


SielskoAnielsko - Skoszewo
tanie domki na Kaszubach
Serdecznie zapraszamy!