Agroturystyka U Teresy - dom całoroczny, pokoje, domek letniskowy holenderski do wynajęcia blisko jeziora

iconiconicon
icon
icon
A A

Zapraszamy Państwa do Studzienic, małej, malowniczo położonej miejscowości k. Bytowa gdzie oferujemy pokoje, dom i domek do wynajęcia. Okoliczne lasy grzybowe (700 m) i piękne jezioro Studzienickie (150 m) sprzyjają wypoczynkowi - leniwemu i aktywnemu - według własnego upodobania. Spacery, wycieczki rowerowe, zwiedzanie okolicznych zabytków, przejażdzki łódką , kajakiem, rowerem wodnym - możliwości tutaj jest wiele. Latem czynne jest tutaj kąpielisko z wypożyczalnią sprzętu wodnego, jesienią lasy obfitują w grzyby, a zimą popularne są kuligi. Noclegi na Kaszubach w Studzienicach będą Państwo z pewnościa mile wspominać!


Agroturystyka U Teresy Studzienice
pokoje, dom i domek do wynajęcia nad jeziorem - na Kaszubach


Na potrzeby Gości ceniących sobie wygodne noclegi przygotowaliśmy:

- wygodnie wyposażony domek holenderski dla 6 osób
- całoroczne pokoje gościnne z 3 łazienkami i dwiema kuchniami.

Pokoje Kaszuby - Studzienice - Teresa SikorskaNa życzenie oferujemy całodzienne wyżywienie. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy także pobyt zwierząt domowych. Na miejscu jest również zakątek na grilla, ognisko oraz część parkingowa.


Dzieci mogą bawić się na huśtawce i w piaskownicy, starsze grać mi.n w siatkówkę. Ok. 100 od agroturystyki, nad jeziorem, znajduje się wygodny plac zabaw dla dzieci z miejscem do gry w kosza. Dorośli mają do dyspozycji m.in kajaki.


Więcej informacji o okolicznych atrakcjach - jest tutaj


Serdecznie zapraszam
na grzyby i ryby, na wczasy, wakacje i weekendy
  w Studzienicach -  na Kaszubach


https://agroturystyka-u-teresy-wczasy-na-kaszubach.business.site/


Teresa Sikorska