Ośrodek Wypoczynkowy Czerwiński - domki nad jeziorem w lesie w malowniczej okolicy

  • miejscowość : Studzienice
  • ulica : Wczasowa 17
  • telefon : 502 54 37 33
  • telefon 2 : 58 682 70 76
  • fax : tel. sezonowy: 59 821 65 29
  • www : http://www.owczerwinski.pl
  • e-mail : zsmczerwinskim@wp.pl
  • cena za 2 os. od : 120 zł
  • całoroczny : sezonowy: V - IX
 
iconicon
iconiconicon
icon
A A

Zapraszamy na wypoczynek na Kaszubach do pięknej gminy Studzienice! Nasz Ośrodek - oferujący domki nad jeziorem w lesie - zapewni Państwu wspaniały wypoczynek wśród malowniczych krajobrazów. Ośrodek wypoczynkowy na KaszubachJeden najpiękniejszych zakątków Szwajcarii Kaszubskiej, z nieskażonym powietrzem, czystymi jeziorami i sosnowymi lasami co roku przyciąga tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój i przyrodę. Ośrodek Wypoczynkowy Czerwiński stanowi wspaniałą bazę dla miłośników turystyki pieszej, rowerowej i wodnej. Wędkarze i grzybiarze znajdą tutaj prawdziwy raj dla swoich pasji. My zaś zadbamy o komfort i wygodę wypoczywających...


Ośrodek Czerwiński domki nad jezioremOśrodek wypoczynkowy Czerwiński Studzienice


Nasze murowane domki letniskowe dla 4 osób składają się z dwóch oddzielnych pokoi, łazienki i w pełni wyposażonego aneksu kuchennego. Każdy domek ma własny oświetlony taras. Do każdego domku można dojechać samochodem.


Na terenie ośrodka znajduje się wiele atrakcji, w tym między innymi: boisko sportowe, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw dla dzieci, kąpielisko, pomosty, miejsce na ognisko i zjawiskowa promenada. Do tego dźwięki przyrody niedostępne w mieście i atmosfera nieosiągalna w zatłoczonych kurortach.


Cennik domków - jest tutaj


Jezioro Studzieniczno, nad którym leżą domki Ośrodka Czerwiński, jest częścią większego akwenu składającego się jeszcze ze zbiorników Kłączno oraz Ryńskie. Całość w formie rynny długiej na ponad 5,5 km zajmuje powierchnię ponad 215 hektarów.
Okolice Studzienic i pobliskiego Bytowa pełne są ciekawych miejsc i atrakcji, które mogą wypełnić niejedną rodzinną wycieczkę. Więcej szczegółów - jest tutaj


Nasze atrakcyjne położenie oraz dojazd mżna sprawdzić na mapie satelitarnej poniżej.


Ośrodek Wypoczynkowy Czerwiński
domki nad jeziorem w lesie
w otoczeniu pięknej przyrody!