Restauracja i Hotel w Zamku Bytów

  • miejscowość : Bytów
  • ulica : Zamkowa 2
  • telefon : 59 822 20 94
  • telefon 2 : 500 455 671
  • fax : 59 822 20 95
  • www : http://www.hotelwzamku.pl
  • e-mail : kontakt@hotelwzamku.pl
  • cena za 2 os. od : 200 zł
  • ilość miejsc : 60
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
icon
iconiconiconiconicon
A A

Serdecznie witamy w gościnnych progach średniowiecznej warowni. Ponad 600 letni, piękny Zamek Bytów mieści dzisiaj stylowy hotel, restuarację i muzeum. Zapraszamy na spotkanie z historią uzupełnioną współczesnym komfortem. Można tu spędzić romantyczny weekend, przeżyć wspaniałe wesele czy zorganizować oryginalne szkolenie i konferencję.


Restauracja Hotel Zamek Bytów


Naszym Gości oferujemy 19 elegancko urządzonych pokoi (1, 2 i 3 osobowych), położonych na pierwszym oraz drugim piętrze Zamku. Część pokoi składa się z dwóch części – właściwej sypialni oraz antresoli, na której ustawione jest dodatkowe łóżko. Wyposażenie pokoi obejmuje m.in:

    wygodne łóżko jednoosobowe i/lub dwuosobowe
    komfortowa łazienka z prysznicem
    telewizor LEDNocleg w zamku pomorskie
    telefon
    internet bezprzewodowy
    dostęp do żelazka
    dostęp do suszarki do włosów
    dostęp do sejfu

Ceny noclegów - są tutaj

Restauracja w Zamku Bytów przeszła prawdziwą rewolucję po zmianie własciela. Smaczne potrawy są przygotowywane z najlepszej jakości składników. Do naszych specjałów należą ryby we wszelkiej postaci. Z racji położenia wielu czystych jezior i rzek w okolicy mamy dostęp do świeżych produktów przez cały rok.

Serwujemy także dania tradycyjnej kuchni kaszubskiej. WaRestauracja Hotel w Zamku Bytówrto nas odwiedzić by poznać oryginalny smak zupy z brukwi, czy śledzia w towarzystwie rodzynek i cebuli. Na specjalne życzenie nasze dania podajemy w Baszcie przylegającej do sali restauracyjnej. Prowadzą do niej strome schody, a w jej wnętrzu panuje prawdziwie średniowieczna, zamkowa atmosfera.

Propozycja menu - jest tutaj
W sali restauracyjnej organizujemy wesela, bankiety, przyjęcia oraz inne imprezy okolicznościowe do 80 osób.

Zapraszamy na szkolenia i konferencje!. Odpowiednie zaplecze hotelu i restauracji w Zamku Bytów pozwala także na organizację konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń oraz pokazów. Do dyspozycji mamy sale konferencyjne wyposażone w ekran, flipchart oraz rzutnik, mogące pomieścić do 100 osób. Sale mają zróżnicowaną pojemność:

 Imprezy okolicznościowe w Zamku Bytów   sala Baszta Różana – do 10 osób
    sala Restauracyjna – do 100 osób
    sala Muzealna – do 100 osób
    sala Portretowa – do 60 osób
    sala Baszta Polna – do 40 osób

W hotelowej recepcji  znajduje się skaner, ksero oraz drukarka. Zapewniamy posiłki dla uczestników konferencji, obiady oraz poczęstunek i napoje podczas przerw.
Dla uczestników szkoleń obowiązują ceny specjalne noclegów wraz ze śniadaniem. Zapewniamy fachową obsługę i staranne podejście do zlecenia.

Położenie Hotelu i Zamku Bytów zachęca do aktywnego wypoczynku: wycieczek rowerowych, spływów kajakowych czy wędkowania. Z przyjemnością opowiemy o wielu jeszcze atrakcjach, które możemy zaproponować naszym gościom...

Ciekawe miejsca w Bytowie i okolicach - są tutaj


Restauracja i Hotel w Zamku Bytów
pyszna historia, wygodna współczesność
- piękne miejsce na Kaszubach!