Kurort Stara Wędzarnia - noclegi nad morzem, na Wyspie Sobieszewskiej

iconiconicon
iconiconicon
iconiconiconicon
A A

Nasz obiekt oferujący kameralne noclegi na Wyspie Sobieszewskiej stoi w słonecznym ogrodzie nad samym brzegiem Wisły. Z okien rozpościera się widok na wodę, żuławskie łąki, a z drugiej strony na nadmorski sosnowy las i piaszczyste wydmy, którymi prowadzi ścieżka na nadbałtycką plażę.

Kilka lat temu zostaliśmy właścicielami budynku starej wędzarni ryb zbudowanej w latach dwudziestych XX wieku. W jej wnętrzach postanowiliśmy urządzić kameralny obiekt noclegowy dla gości spragnionych odpoczynku i relaksu w otoczeniu niesamowitej przyrody Wyspy Sobieszewskiej. Bliskość Trójmiasta nie pozbawia jednak gości okazji do skorzystania z uroków wielkomiejskich rozrywek.


Kurort Stara Wędzarnia - Gdańsk Sobieszewo


Mikroklimat wyspy i bogactwo możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają,
że miejsce to odwiedzane jest przez cały rok.


Kurort Stara Wędzarnia noclegi Gdańsk SobieszewoOprócz komfortowych noclegów nad morzem, do dyspozycji Gości oddajemy salę restauracyjną oraz klimatyzowaną salę taneczną. W profesjonalnie wyposażonej kuchni przygotujemy dla Państwa wymarzone menu a życzliwa obsługa zadba o dobre samopoczucie wszystkich uczestników.

Z prawdziwą przyjemnością przygotujemy dla Państwa przyjęcie weselne lub inną imprezę okolicznościową i zadbamy o każdy szczegół, który stanowi o wyjątkowości tej uroczystości. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia.


Cennik noclegów w Starej Wędzarni oraz rezerwacja - są tutaj

Dzieci do lat 3 śpią u nas za darmo.
W cenę są wliczone: śniadanie, miejsce parkingowe oraz Internet w pokojach.
We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z WC i prysznicem oraz TV.


Kurort Stara Wędzarnia
noclegi nad morzem na Wyspie Sobieszewskiej!