Villa Natura - apartamenty nad morzem, pokoje ze śniadaniem

 
iconiconicon
iconiconicon
iconiconicon
A A

Villa Natura jest kameralnym obiektem oferującym standard zbliżony do hotelowego. Komfortowo wyposażone, jasne wnętrza zostały zaprojektowane i urządzone tak by zapewniały domowe ciepło. Świetna lokalizacja blisko morza - ok. 200 m od plaży - zapewnia wygodę, a jednocześnie spokój zacisznej części Rewy, która znajduje się na Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.


Villa Natura Rewa apartamenty


Obiekt jest utrzymany w nadmorskim stylu, nawiązującym do otaczającego krajobrazu. Przystosowany dla osób niepełnosprawnych, posiada windę, dostęp do WiFi oraz monitorowane miejsca parkingowe.  • 2 nowe apartamenty rodzinne:


- DeLuxe dla 4 osób, z widokiem na morze. Apartament składa się z 2 pokoi i wyposażonej kuchni oraz ładnej łazienki. Łączna powierzchnia tej części Villi Natura to 55 m2. Goście tego apartamentu mają do dyspozycji 2 tarasy wychodzące na morze.

- Apartament typu Suite dla 2-4 osób. Składa się z loftu z sypialnią na antresoli oraz łazienki. Łączna powierzchnia wynosi 30 m2. Z sypialni jest wyjście na duży balkon.  • 2 nowe pokoje:villa_natura_rewa_400


- dwuosobowy 15 m2
- trzyosobowy 20 m2

Pokoje, podobnie jak apartamenty mają w łazienkach prysznice, suszarki do włosów, białe ręczniki.  • Udogodnienia na miejscu:


codzienne, zdrowe śniadania - bufet szwedzki
dostęp do szybkiego internetu światłowodowego
sauna + siłownia
możliwość skorzystania z masażu


Rewa jest niewielką miejscowością nad Zatoką Pucką o rybackim i letniskowym charakterze. Jest znana m.in jako dogodne miejsce do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Jej największą atrakcją jest Cypel Rewski - wąski pasek lądu wcinający się w morze. Klimatyczna Rewa jest położona zaledwie 16 kilometrów od Gdyni.


Villa Natura Rewa
apartamenty i pokoje nad morzem
blisko plaży