〇 Kaszebsko Checz - agroturystyka nad jeziorem - pokoje gościnne, stołówka

iconicon
iconicon
iconiconicon
A A

Z przyjemnością prezentujemy naszą całoroczną ofertę turystyczną Agroturystyki Kaszëbskô Chëcz w miejscowości Maks koło Chmielna.


Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek, gdzie mógłbyś zapomnieć o codziennych kłopotach, oderwać się od pracy i zregenerować siły, to najlepiej zrób to wśród lasów, jezior i przepięknych kaszubskich krajobrazów. Znajdziesz tu ryby w jeziorach i grzyby w lasach, możesz tu wypocząć zażywając słonecznych czy wodnych kąpieli lub zwiedzając okolice obfitujące w różnorodne atrakcje. Kaszuby są wymarzonym miejscem na wakacje, wczasy, urlop lub weekend.

W poszukiwaniu cichej, spokojnej i wygodnej kwatery warto zjechać 3 km z głównej szosy do gościnnego gospodarstwa agroturystycznego Kaszëbskô Chëcz.


Kaszëbskô Chëcz - Maks koło Chmielna


W naszym tradycyjnym gospodarstwie rolnym położonymAgroturystyka nad jeziorem na Kaszubach wśród lasów i łąk dochodzącym do samego jeziora Raduńskiego Dolnego, przygotowano 3 i 4 osobowe pokoje z łazienkami TV, dostępem do internetu, 2 aneksy kuchenne i stołówkę. Do dyspozycji gości oddano ogród ze stylowymi stołami, grillem, boisko do gry w piłkę, siatkówkę, huśtawki i piaskownicę.


Kaszëbskô Chëcz oferuje także:
- wypożyczenie sprzętu pływającego - kajaki, łódki
- posiadamy plażę i pomost
- tenis stołowy
- wyżywienie z doskonałej kuchni oraz odpowiednią, miłą obsługę. Tradycyjnym przysmakiem jest chleb ze smalcem i bigos. Niejednokrotnie uzyskiwaliśmy nagrody i wyróżnienia także w tej dziedzinie
- łowienie ryb w naszym specjalnie zarybianym stawie
- możliwość uczestnictwa w codziennych zajęciach gospodarczych
- boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę
- informację turystyczną na temat okolicznych atrakcji


Gospodarstwo Agroturystyczne Kaszëbskô Chëcz  wielokrotnie otrzymywało wyróżnienia i zajmowało miejsca na podium w wojewódzkich konkursach „Zielone Lato” czy „Najbardziej estetyczna zagroda wiejska”. Nagroda Specjalna w ogólnopolskim konkursie „Kwatery na Medal 2016”. AgroNews.com.pl, Nagroda za zajęcie II Miejsca w eliminacjach gminnych „Piękna Wieś Pomorska 2017”

Organizujemy:
- bankiety, przyjęcia okolicznościowe, uroczystość I Komunii Św.
- kursy, szkolenia,
- inne imprezy - według życzeń gości.


Cennik (i szczegóły oferty) - są tutaj  Prosimy powołać się na Odkryj Pomorze!


Honorujemy bony turystyczne!

Gospodarstwo znajduje się w centrum Pojezierza Kaszubskiego nad Jeziorem Raduńskim Dolnym. (odległość od Gdańska 45 km, od Kartuz 16 km, od Chmielna 6 km).


Przewodnik po okolicznych atrakcjach - patrz tutaj


Kaszëbskô Chëcz zaprasza na Kaszuby!