Stara Wędzarnia - noclegi na Wyspie Sobieszewskiej

iconiconicon
iconiconicon
iconiconiconiconicon
A A

Nasz dom i pokoje (w standardzie zbliżonym do pensjonatu) znajdują się na Wyspie Sobieszewskiej, w słonecznym ogrodzie nad samym brzegiem Wisły. Z okien rozpościera się widok na wodę, żuławskie łąki, a z drugiej strony na nadmorski sosnowy las i piaszczyste wydmy, którymi prowadzi ścieżka na nadbałtycką plażę.


Stara Wędzarnia - noclegi na Wyspie


Stara Wędzarnia na Wyspie SobieszewskiejKilka lat temu zostaliśmy właścicielami budynku starej wędzarni ryb zbudowanej w latach dwudziestych XX wieku. W jej wnętrzach postanowiliśmy urządzić kameralny obiekt noclegowy dla gości spragnionych odpoczynku i relaksu w otoczeniu niesamowitej przyrody Wyspy Sobieszewskiej. Bliskość Trójmiasta nie pozbawia jednak gości okazji do skorzystania z uroków wielkomiejskich rozrywek.

Mikroklimat wyspy i bogactwo możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że miejsce to odwiedzane jest przez cały rok. Zapraszamy!

Dzieci do lat 3 śpią w Starej Wędzarni za darmo.
W cenę są wliczone: śniadanie, miejsce parkingowe oraz Internet w pokojach.
W okresie lipiec - sierpień serwujemy całodzienne wyżywienie, w pozostałych miesiącach - śniadania.


We wszystkich pokojach Starej Wędzarni znajdują się łazienki z WC i prysznicem oraz TV.


Cennik i rezerwacje - są tutaj  • Wesela na Wyspie Sobieszewskiej (od września do czerwca)


Stara Wędzarnia to wymarzone miejsce na huczne wesele w ustronnej dzielnicy Gdańska.
Wesele Wyspa Sobieszewska - fot. PaprockiKosicki.plDo dyspozycji Gości oddajemy salę restauracyjną w pięknym odnowionych wnętrzach oraz klimatyzowaną salę taneczną. Obie sale można połączyć dzięki mobilnej ścianie działowej. Sala weselna i bankietowa może być odpowiednio przystrojona i wyposażona - zadbamy o każdy szczegół, który stanowi o wyjątkowości tej uroczystości. W profesjonalnie wyposażonej kuchni przygotujemy dla Państwa wymarzone menu, a życzliwa obsługa zadba o dobre samopoczucie wszystkich uczestników.
Maksymalna liczba gości weselnych wynosi 80 osób. Nie organizujemy wesel w lipcu i sierpniu.  • Szkolenia na Wyspie Sobieszewskiej


W naszym obiekcie znajduje się sala szkoleniowa o powierzchni 50 m2 wyposażona w Sala szkoleniowa nad morzem Gdańsk Sobieszewoekran projekcyjny, tablicę flipchart oraz przewodowe i bezprzewodowe łącze internetowe. Sala może być oświetlona światłem słonecznym (z okien widok na rzekę), sztucznym lub zostać zaciemniona. W zależności od aranżacji mieści do 50 uczestników spotkania.
Dzięki mobilnej ścianie działowej sala szkoleniowa może być połączona z sąsiednia salą bankietową. Uzyskane w ten sposób duże pomieszczenie może wygodnie posłużyć do organizacji firmowego bankietu czy innej uroczystości nawet dla 100 osób.

Oferujemy Państwu pomoc w organizacji dodatkowych aktywności takich jak imprezy integracyjne czy wyprawy na morze. Zadbamy o szczegóły, elastyczność rozwiązań - w atrakcyjnych cenach.


Zapraszamy do Starej Wędzarni
na wczasy, ferie, weekendy i wakacje
- na Wyspie Sobieszewskiej!