Agroturystyka Wczasy U Rolnika - apartamenty na Kaszubach nad jeziorem

  • miejscowość : Lampa
  • ulica : Lampa 73
  • telefon : 58 684 26 67
  • telefon 2 : 696 695 459
  • cena za 2 os. od : 50 zł
  • ilość miejsc : 12
  • całoroczny : tak
iconiconicon
iconiconicon
iconiconiconiconicon
A A

Na wczasy i wakacje, na relaksujące weekendy zapraszamy w ololice Chmielna, które od lat słyną jako miejsce urlopowego wypoczynku i kaszubskiej tradycji. Agroturystyka U Rolnika - położona w miejsowości Lampa nad jeziorem Raduńskim - jest prawdziwą oazą wakacyjnego spokoju. Malownicza okolica - wzgórza, lasy, jeziora i przyjaźni turystom gospodarz - tworzą  prawdziwie relaksujący klimat.


Wczasy U Rolnika


Agroturystyka Wczasy U Rolnika oferuje 6-osobowe mieszkania wakacyjne z osobnymi Wczasy U Rolnika Kaszuby - fot. Studio500wejściami. Każde mieszkanie posiada salon z kominkiem i aneksem kuchennym, ma dwie sypialnie oraz łazienkę. Wyposażenie obejmuje m.in telewizor i radio.

Na dużym terenie wokoło gospodarstwa jest miejsce na parkowanie, postawienie grilla, zabawę i leżakowanie. Jest także zarybiony staw z łódką i rowerem wodnym oraz plac zabaw dla dzieci. Wędkowanie dla naszych Gości jest bezpłatne. Istnieje możliwość zlecenia praniai prasowania. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy małe zwierzęta domowe.

Wczasy U Rolnika - fot. Studio 500W gospodarstwie U Rolnika mamy także swoje zwierzęta - konie, krowy i inne. Dzięki temu oferujemy zawsze świeże mleko i możemy także zaproponować przejażdżkę bryczką. Wczasy U Rolnika sprawiają, że czas płynie wolniej!

Do najbliższego jeziora (piękne jezioro Raduńskie) jest zaledwie 150 metrów. Nieco dalej znajdują się inne - Kłodno  Brodno, Białe i Rekowo. Są tu wspaniałe warunki do kąpieli, plażowania i uprawiania sportów wodnych. Sprzęt wodny można wypożyczyć w pobliskich ośrodkach wypoczynkowych (łódki, jachty, kajaki, rowery wodne, deski windsurfingowe)


Wczasy U Rolnika na Kaszubach
- wiosną i latem, jesienią i zimą
Zapraszamy serdecznie!