Ośrodek Columbus zaprasza na wczasy i wakacje z dziećmi nad morzem - przez cały rok

A A

Nasza oferta jest stworzona z myślą o rodzinach z dziećmi, które stanowią większość gości Columbusa. Proponujemy noclegi w kilku rodzajach apartamentów, studiów i suit dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Bogaty program animacji dla dzieci sprawia, że nad morzem wszyscy świetnie wypoczywają.

Jedną z naszych wielu zalet jest wykwintna kuchnia, która zadowoli najbardziej wymagających smakoszy. Wspaniały relaks zapewnia również fińska sauna oraz komfortowe, siedmioosobowe jacuzzi. Oferujemy pakiety SPA i usługi gabinetu masażu. Columbus to gwarancja jakości i mile spędzonego czasu nad morzem.


Animacje dla dzieci nad morzem


Animacje dla dzieci nad morzem - ColumbusDla Państwa, którzy chcieliby zostawić swoje pociechy w dobrych rękach , w sezonie wakacyjnym, przygotowaliśmy zajęcia prowadzone przez animatorów.
Są to zazwyczaj gry i zabawy zarówno rano jak i po południu. Do tego dwa razy w tygodniu, po kolacji, organizujemy Mini Disco, gdzie zapraszamy wszystkie dzieci jak i dorosłych do wspólnej zabawy.
Odrobinę starsze dzieci zapewne ucieszą się słysząc, że odbywają się również lekcje Hip Hopu gdzie i one, wspólnie z rówieśnikami mają okazję do rozładowania energii. Animacje dla dzieci nad morzem, w Columbusie mają już długą tradycję.

Laughing Baby Lunch

Zapraszamy na rodzinne wczasy nad morzem - do ColumbusaW wakacje zapraszamy wszystkie dzieci o 14:00 na Baby Lunch, zdrowy posiłek, dzięki któremu nasi najmłodi goście naładują baterie do dalszej zabawy.
Serwujemy takie smakołyki jak pierogi z owocami lub naleśniki.

Ceny dla dzieci
Dzieci do drugiego roku zycia są naszymi specjalnymi gości i zapraszamy je za darmo.

Dzieci w wieku od 2 lat do 12 roku życia płacą 50 % ceny za wyżywienie.

Smile Dzieci

Od zawsze uważaliśmy, że dzieci należą do najważniejszych gości, którzy kiedykolwiek odwiedzą Columbus.
Dlatego też wiele naszych propozycji skierowanych jest właśnie do najmłodszych gości. Szukający hotelu nad morzem z wygodami dla rodziców i dzieci - u nas znajdą wszelkie wygody.

Mając na względzie ich potrzeby możemy dodatkowo - nieodpłatnie - wyposażyć Państwa apartament w drobiazgi, które mogą być im potrzebne. Dysponujemy:

    * łóżeczkami i wanienkami dziecięcymi
    * suszarkami do bielizny,
    * podgrzewaczami do butelek,
    * elektronicznymi nianiami,
    * fotelikami do karmienia,
    * nocnikami,
    * plastikowymi stopniami ułatwiającymi najmłodszym korzystanie z umywalki,
    * zabezpieczeniami gniazdek elektrycznych

Laughing W restauracji mamy foteliki dziecięce, plastikowe sztućce i kubeczki dla naszych milusińskich. Dzieci mają duże potrzeby w zakresie garderoby.
Z tego też względu stawiamy do Państwa dyspozycji samoobsługową pralnię.

Cool Plac zabaw
Nasz plac zabaw z roku na rok rośnie w siłę.
Obecnie mamy do dyspozycji strefę dla najmłodszych oraz szereg atrakcji dla nieco starszych dzieci.
Do dyspozcyji naszych najmłodszych gości oddajemy :

Rowy koło Ustki - minigolf w ośrodku Columbus* duży plac zabaw z dwiema strefami - dla najmłodszych i większych dzieci, połączony z ogrodowym basenem,
* specjalny Klub Dziecięcy, który jest ulubionym miejscem zabaw dzieci, jeśli już pechowo zdarzy się kilka godzin gorszej pogody,
* pole do Mini Golfa,
* dwa duże batuty,
* basen ogrodowy,
* boisko do siatkówki,
* kosz do gry w koszykówkę,
* bramki do mini futbolu etc. etc.


Smile Pakiety pobytowe nad morzem - w Columbusie


W sezonie wakacyjnym oferujemy bogaty program zajęć animacyjnych.
Z myślą o Państwu opracowaliśmy specjalną ofertę – Pakiety Columbus PLUS (Plaża Las Uśmiech Słońce). Pakiety te oferują najlepszy wskaźnik jakości do ceny. Columbus gościnnie zaprasza.
Ceny pakietów z wyżywieniem zaczynają się od 734,90 zł dla osoby za 6 dób. Pakiety obejmują wynajęcie komfortowego apartamentu, studia bądź suity, komplet posiłków, korzystanie z bogatej infrastruktury oraz codzienną fachową opiekę w Klubie Dziecięcym.


Oczywiście mogą Państwo zapłacić kartami kredytowymi, udostępniamy również możliwość bez-prowizyjnej wypłaty gotówki – CASHBACK – z naszego terminala.


Rodzinne Święta nad morzem - tutaj
Sylwester tutaj
Święta Wielkanocne - są tutaj
Powitanie wiosny – kwiecień -  tutaj
Słoneczna Majówka - tutaj
Pakiety Columbus PLUS - wakacje w maju i czerwcu -  tutaj
Żegnaj szkoło 15-22.06 -  tutaj
Wakacyjne pakiety pobytowe -  tutaj
Przed pierwszym dzwonkiem 24.08-1.09 -  tutaj
Pakiety PLUS - wakacje we wrześniu -  tutaj
Nad Bałtykiem wciąż zielono – wakacje w październiku –  tutaj


„Z myślą o Państwu opracowaliśmy specjalną ofertę – Pakiety Columbus PLUS (Plaża Las Uśmiech Słońce). Pakiety te oferują najlepszy wskaźnik jakości do ceny. Columbus gościnnie zaprasza.
Ceny pakietów z wyżywieniem zaczynają się od 734,90 zł dla osoby za 6 dób. Pakiety obejmują wynajęcie komfortowego apartamentu, studia bądź suity, komplet posiłków, korzystanie z bogatej infrastruktury oraz codzienną fachową opiekę w Klubie Dziecięcym.


Jeżeli Państwa oczekiwania przekroczą zakres tych ofert zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego – w oparciu o standardowy cennik


Rodzinne wczasy i wakacje z dziećmi nad morzem!