Hotel Zdrowotel Łeba - noclegi blisko plaży, w lesie - spokój i relaks - wczasy zdrowotne nad morzem

  • miejscowość : Łeba
  • ulica : Nadmorska 15/17
  • telefon : 59 866 18 70
  • telefon 2 : 509 667 369
  • fax : 59 866 18 66
  • www : http://www.zdrowotel.pl
  • e-mail : info@zdrowotel.pl
  • ilość miejsc : 280
  • całoroczny : tak
iconiconiconiconicon
iconiconicon
iconiconiconiconicon
A A

Zapraszamy na wypoczynek nad Bałtykiem, w Łebie, oferując noclegi blisko plaży, w sosnowym Wczasy nad morzem Zdrowotel Łebalesie. Hotel Zdrowotel Łeba to zespół pięciu pawilonów z obszernym zapleczem rehabilitacyjnym i gastronomicznym, położony w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku i hałasu. Posiada także bezpieczny plac zabaw dla dzieci - jeden z  elementów dobrego wypoczynku dla najmłodszych i spokoju dla opiekunów. Cały obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób poruszających się na wózkach.


Odwiedzający Zdrowotel bardzo cenią sobie nadmorski klimat oraz czyste powietrze. To leśne - aromatyzowane olejkami sosnowymi - i morskie - z dodatkiem jodu.


Zdrowotel Łeba


Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych i bardzo dobrze wyposażony Zakład Usprawniania Leczniczego. Wysoko wyspecjalizowany personel i kadra lekarzy dba o najwyższą skuteczność zabiegów. W Zdrowotelu mamy holistyczne podejście do każdego z pacjentów. Patrzymy na dolegliwości szeroko i kompleksowo. Dlatego wielu z naszych kuracjuszy przyjeżdżając z problemami zdrowotnyZdrowotel Łeba - wczasy zdrowotne nad morzemmi, z tak zwanego pogranicza różnych specjalności, znalazło tutaj skuteczną pomoc.

Uwzględniając turnusy rehabilitacyjne mamy do zaoferowania leczenie różnych chorób reumatologicznych, neurologicznych, dermatologicznych, pulmonologicznych (także zespoły pourazowe). Proponujemy także turnusy po-covidowe - dla osób, które ciężko lub lekko przeszły chorobę COVID-19 oraz doświadczają uporczywych powikłań ze strony układu oddechowego, układu krążenia, układu nerwowego czy układu ruchu.


Ponieważ trudno w tym miejscu wymienić wszystkie schorzenia i niepełnosprawności, którymi się zajmujemy, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www - tutaj

Dobre opinie o Ośrodku, świetna kadra i wspaniałe warunki naturalne zachęcają do przyjazdu na:

wczasy dla aktywnych, wakacje ze zdrowym żywieniemWczasy zdrowotne nad morzem Zdrowotel Łeba
wczasy zdrowotne i rehabilitacyjne
pobyty indywidualne i grupowe
wakacje, urlopy, weekendy

Do dyspozycji Gości są:

wypożyczalnia sprzętu sportowego i plażowego
mini biblioteka
tenis stołowyHotel Przyjazny Rodzinie nad morzem
świetlica
ogrodzone miejsca parkingowe (płatne IV - X)
place zabaw
boisko sportowe
siłownia
miejsca i programy animacji czasu wolnego,
sejf w recepcji

Baza noclegowa

Oferujemy noclegi w pokojach o zróżnicowanym standardzie co pozwala lepiej zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania - tak cenowe jak i wyposażeniowe. Pokoje (wszystkie z łazienkami) znajdują się w murowanych, całorocznych pawilonach:

 - pokoje standard - są tutaj
 - pokoje premium - są tutaj


        Infolinia: 801 00 33 87


Aktualności (imprezy, wydarzenia, itp.) - są tutaj
Oferty specjalne - są tutaj
Profil Facebook - jest tutaj


Zdrowotel Łeba -
zdrowy i przyjemny wypoczynek nad morzem!