Agroturystyka Na Brzegu - na wczasy rodzinne nad jeziorem z atrakcjami zaprasza Małgorzata Ustowska

  • miejscowość : Ostrzyce i okolice
  • ulica : Ostrzyce, Droga Kaszubska 23
  • telefon : 58 684 16 41
  • telefon 2 : 606 401 981
  • cena za 2 os. od : 90 zł
  • ilość miejsc : 12
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconiconicon
iconicon
A A

Położona nad malowniczym Jeziorem Ostrzyckim agroturystyka Na Brzegu zapewnia wyśmienite waruki dla wczasów rodzinnych, weekendów, urlopów oraz urozmaiconych wakacji. Ostrzyce leżą na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego i należą do najbardziej malowniczych miejscowości na Kaszubach. Wzgórza, lasy, jeziora stwarzają wyśmienite warunki do:

Wczasy rodzinne nad jeziorem Ostrzyce Kaszuby - Na Brzegu- spacerów, uprawiania nordic walkingu
- wycieczek kajakowych, rowerowych, pieszych
- żeglowania, kąpieli, gry w tenisa ziemnego
- grzybobrania, wędkowania
- kuligów, jazdy konnej i bryczkami
- jazdy na nartach (2 wyposażone wyciągi w pobliżu)
- aktywnego wypoczynku (quady, park linowy, itp.)
- zwiedzania licznych atrakcji


Na Brzegu Ostrzyce


Noclegi znajdują się w domu usytuowanym nad samym brzegiem jeziora. Dom jest otoczony pięknym terenem rekreacyjnym, dogodnym do grillowania, opalania i wszystkich form wypoczynku w niepowtarzalnej atmosferze ciszy i spokoju.

Agroturystyka Na Brzegu - łazienkaGospodarze agroturystyki Na Brzegu oferują 4 pokoje z łazienkami, wyposażone w TV, z widokiem na Jezioro Ostrzyckie i kuchnią do wyłącznej dyspozycji gości. Na miejscu są także: grill, kominek, meble ogrodowe, ławki, huśtawki, boisko do siatkówki, piaskownica i zjeżdżalnia dla dzieci. Nad jeziorem znajduje się także pomost i sprzęt wodny. Na terenie agroturystyki działa internet bezprzewodowy.

Na terenie posesji są również bezpieczne miejsca do parkowania samochodów. Nasi goście mogą po sąsiedzku korzystać z domowej stołówki i smacznych obiadów.

W samych Ostrzycach jest pełna, bogata infrastruktura: sklepy, restauracje, kawiarnie, puby, smażalnie ryb,  Wypożyczalnie rowerów, sprzętu wodnego, korty tenisowe, park linowy, pole do mini golfa, tor do jazdy quadami, statek wycieczkowy, itp. Turyści i wypoczywający mają zatem oprócz komfortowych noclegów niemal wszystkie atrakcje kurortu wczasowego lub uzdrowiska.

Organizujemy wycieczki konne, bryczką, wozem drabiniastym, a w zimie kuligi - sanie w zaprzęgu konnym oraz mniejsze sanki. Na życzenie także kuligi nocne z pochodniami, z ogniskiem z kiełbaskami. Dobra zabawa i dużo śmiechu gwarantowane!


Na wczasy rodzinne i nie tylko
do agroturystyki Na Brzegu nad Jeziorem Ostrzyckim
przez cały rok serdecznie zaprasza - Małgorzata Ustowska