Motylarnia Port Władysławowo

Motylarnia Port Władysławowo

Władysławowo, ul. Hryniewieckiego 1, teren portu, w pobliżu przystani jachtowej, pomorskie
Kontakt
+48 574 859 264

Motylarnia Port Władysławowo jest wyjątkowym miejscem nad polskim morzem. Spędź niezapomniane wakacje dzięki tej atrakcji nad Bałtykiem.
Czy planujesz wakacje nad Morzem Bałtyckim i zastanawiasz się, jakie tamtejsze rozrywki warto odwiedzić? Wśród nich zdecydowanie znajduje się wspaniała motylarnia Władysławowo, będąca domem dla egzotycznych motyli! W tym miejscu możesz spotkać okazy z Azji, Afryki, Australii czy Ameryk i zachwycać się ich pięknem z bliska. Hodowane przez nas owady nie są zamknięte w terrariach – latają wśród odwiedzających, czyniąc spacer po motylarni prawdziwie magicznym doświadczeniem.

Motylarnia Władysławowo to wyjątkowa atrakcja nad Morzem Bałtyckim, która zachwyci każdego bez względu na wiek. Zabierz najbliższe osoby lub przybądź do nas w pojedynkę – gwarantujemy niezapomniane wspomnienia i przeżycia nie z tego świata. Wśród usług największej motylarni w Polsce znajdują się również sesje edukacyjne, prowadzone przez wykwalifikowanych przewodników dla wycieczek grupowych, a także możliwość wynajęcia obiektu na czas prywatnej sesji zdjęciowej. Wyjątkowe atrakcje nad Bałtykiem?

To zdecydowanie Motylarnia Port Władysławowo!

Motylarnia 🦋 Władysławowo

• Odpowiednie warunki klimatyczne panująMotylarnia Władysławowo atrakcjece wewnątrz motylarni sprawiają, że owady i roślinność funkcjonują jak w swoim naturalnym środowisku. Oznacza to również, że w obiekcie zawsze panuje przyjemna pogoda, bez względu na warunki za oknem!

• Możliwość sesji edukacyjnej z pomocą przewodnika czyni motylarnię Władysławowo genialną atrakcją dla dzieci nad morzem. Zabierz swoich podopiecznych i zorganizuj wycieczkę klasową lub kolonijną.

• Piękno naszej motylarni nie musi pozostać w Twoich wspomnieniach. Fotografuj ten raj na ziemi, a jeśli zapragniesz odrobiny prywatności, możesz wynająć motylarnię na własność w cele przeprowadzenia wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej pod adresem https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/,  gdzie poznasz najważniejsze informacje o naszej motylarni.
Dowiesz się, gdzie nas znaleźć oraz w jakich godzinach będziemy otwarci. Jeśli zechcesz poznać naszych mieszkańców, możesz także poczytać o niektórych z naszych okazów.
Motylarnia Władysławowo gorąco zaprasza na niezapomnianą przygodę!

Tuż przy Motylarni działa wakacyjna kawiarenka m.in z lodami, napojami i goframi.

MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO
UL. PORTOWA 22
TEL: 574 859 264

Czynne: W SEZONIE - zapraszamy na naszą stronę!
Jesteśmy otwarci od 10:00 do 20:00, 7 dni w tygodniu!
Szczegóły: www.motylarnia-wladyslawowo.pl

Film na   ▶️  YouTube - jest tutaj
Profil Facebook - jest tutaj

Druga motylarnia znajduje się w Karwi - tutaj

Motylarnia Port Władysławowo - raj motyli nad morzem!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner