Bezpłatne zajęcia jogi w Miejskiej Hali Sportowej

Bezpłatne zajęcia jogi w Miejskiej Hali Sportowej

Gdańsk, ul. Kołobrzeska 61, pomorskie
Miejscowość Gdańsk
Kontakt
Termin

W ramach programu „Joga na zdrowie” w każdy czwartek, w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61 prowadzone są, trwające do 90 minut, spotkania z jogą. Początek o godzinie 19.30. Jedyne, o czym muszą pamiętać osoby, które zechcą skorzystać z tej propozycji, to zabranie ze sobą maty do ćwiczeń i swobodnego, nie krępującego ruchów stroju. Przyda się również butelka wody i ewentualnie koc do przykrycia w trakcie relaksacji.

Przyjdź 20 minut szybciej aby wpisać się na listę, spokojnie się przebrać i zająć miejsce na hali. Zapraszamy osoby w każdym wieku. Kondycja fizyczna nie ma znaczenia.

Celem takich zajęć jest propagowanie jogi i zdrowego stylu życia. Praktyka jogi oddziałuje  na wielu płaszczyznach – począwszy od poprawy zdrowia, samopoczucia fizycznego jak i psychicznego, poprzez uspokojenie umysłu czyli nawiązanie kontaktu z samym sobą, a na sferze transcendentalnej kończąc.

Wszystkie informacje można znaleźć na facebookowej grupie Aktywuj się w Gdańsku, do której można w każdej chwili dołączyć.

Joga
Miejska Hala Sportowa, ul. Kołobrzeska 61

Czwartek, godzina 19:30 

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner