Agroturystyka Na Brzegu - na wczasy rodzinne nad jeziorem zaprasza Małgorzata Ustowska

Agroturystyka Na Brzegu - na wczasy rodzinne nad jeziorem zaprasza Małgorzata Ustowska

Ostrzyce, Droga Kaszubska 23, pomorskie
Miejscowość Ostrzyce

Położona nad malowniczym Jeziorem Ostrzyckim agroturystyka Na Brzegu zapewnia wyśmienite waruki dla wczasów rodzinnych, weekendów, urlopów oraz urozmaiconych wakacji. Ostrzyce leżą na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego i należą do najbardziej malowniczych miejscowości na Kaszubach. Wzgórza, lasy, jeziora stwarzają wyśmienite warunki do:

Wczasy rodzinne nad jeziorem Ostrzyce Kaszuby - Na Brzegu- spacerów, uprawiania nordic walkingu
- wycieczek kajakowych, rowerowych, pieszych
- żeglowania, kąpieli, gry w tenisa ziemnego
- grzybobrania, wędkowania
- kuligów, jazdy konnej i bryczkami
- jazdy na nartach (2 wyposażone wyciągi w pobliżu)
- aktywnego wypoczynku (quady, park linowy, itp.)
- zwiedzania licznych atrakcji

Agroturystyka Na Brzegu Ostrzyce

Noclegi znajdują się w domu usytuowanym nad samym brzegiem jeziora. Dom jest otoczony pięknym terenem rekreacyjnym, dogodnym do grillowania, opalania i wszystkich form wypoczynku w niepowtarzalnej atmosferze ciszy i spokoju.

Agroturystyka Na Brzegu - łazienkaGospodarze agroturystyki Na Brzegu oferują 4 pokoje z łazienkami, wyposażone w TV, z widokiem na Jezioro Ostrzyckie i kuchnią do wyłącznej dyspozycji gości. Na miejscu są także: grill, kominek, meble ogrodowe, ławki, huśtawki, boisko do siatkówki, piaskownica i zjeżdżalnia dla dzieci. Nad jeziorem znajduje się także pomost i sprzęt wodny. Na terenie agroturystyki działa internet bezprzewodowy.

Na terenie posesji są również bezpieczne miejsca do parkowania samochodów. Nasi goście mogą po sąsiedzku korzystać z domowej stołówki i smacznych obiadów.

W samych Ostrzycach jest pełna, bogata infrastruktura: sklepy, restauracje, kawiarnie, puby, smażalnie ryb,  Wypożyczalnie rowerów, sprzętu wodnego, korty tenisowe, park linowy, pole do mini golfa, tor do jazdy quadami, statek wycieczkowy, itp. Turyści i wypoczywający mają zatem oprócz komfortowych noclegów niemal wszystkie atrakcje kurortu wczasowego lub uzdrowiska.

Organizujemy wycieczki konne, bryczką, wozem drabiniastym, a w zimie kuligi - sanie w zaprzęgu konnym oraz mniejsze sanki. Na życzenie także kuligi nocne z pochodniami, z ogniskiem z kiełbaskami. Dobra zabawa i dużo śmiechu gwarantowane!

Na wczasy rodzinne i nie tylko
do agroturystyki Na Brzegu nad Jeziorem Ostrzyckim
przez cały rok serdecznie zaprasza - Małgorzata Ustowska

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner