Łowisko Niedamowo - domek nad jeziorem Gubel z własną linią brzegową i plażą

Łowisko Niedamowo - domek nad jeziorem Gubel z własną linią brzegową i plażą

Niedamowo, pomorskie
Miejscowość Niedamowo
Kontakt
+48 694 493 315
+48 694 493 310

Drewniany dom nad brzegiem urokliwego, prywatnego jeziora Gubel, cisza i spokój z rzadka zamieszkanej okolicy, ptaki o poranku - Łowisko Niedamowo 🐟 ma prawdziwie magiczny nastrój. Zapraszamy do nas, na Kaszuby w okolicy Kościerzyny.

Dysponujemy dwiema kwaterami turystycznymi dla maksymalnie 5 osób każda. Mieszczą się one w nowym, w pełni wyposażonym, drewnianym domu, położonym 20 metrów od brzegu jeziora. Drugi domek najduje się bezpośrednio nad wodą - na dużym pomoście. Gwarantuje - jak dowodzi zdjęcie na naszej stronie www - m.in niezapomniane widoki zachodu słońca na naszym jeziorem. Jest tu także piaszczysta plaża, przyjemna do plażowania i ułatwiająca kąpiel w bardzo czystej wodzie. Do dyspozycji turystów i wędkarzy jest miejsce na ognisko, gril, boisko do siatkówki, trampolina, parking. Oczywiście stanowiska i pomosty wędkarskie, a także łódki (napęd elektryczny lub wiosła).
Okolica sprzyja wypoczynkowi w plenerze: wycieczkom pieszym i rowerowym czy nordic walkingowi. Można także zwiedzić pobliskie muzea w Będominie i Wdzydzach Kiszewskich, gdzie miejści się wspaniały, najstarszy w Polsce skansen.

Cennik łowiska Niedamowo - jest tutaj

Akceptacja zwierząt w siedlisku Niedamowo - pobyt ze zwierzęciem domowym, psem, kotem jest możliwy, ale po wcześniejszym uzgodnieniu telefoncznym.

Niedamowskie aktualności łowiskowe - prosimy o kontakt telefoniczny.

Łowisko wędkarskie 🎣 Niedamowo

CHARAKTERYSTYKA ŁOWISKA NIEDAMOWO (dokładna lokalizacja na mapie w wersji SAT)

Jezioro Gubel - Łowisko NiedamowoAkwen o powierzchni 8 hektarów i średniej głębokości ok. 5 m, należy do grupy jezior typu polodowcowego. Woda w jeziorze Gubel jest bardzo czysta. Otoczone lasem, od wschodu graniczy z naszym siedliskiem. Z roślinności wynurzonej dominuje trzcina pospolita oraz grążel żółty, a z zanurzonej wywłócznik oraz rdest. Rybostan 🐟 stanowią: karp, lin, karaś, płoć, wzdręga, okoń, szczupak, sum oraz węgorz. Przed paroma laty wpuszczono tołpygę oraz amura, które obecnie dorastają  do wagi kilkunastu kilogramów.

Spinningiści, jak i spławikowcy znajdą coś dla siebie. Trafiają się okazałe  egzemplarze okoni, szczupaków i sumów. W zbiorniku przeważają szczupaki do około 60cm długości ale trafiają się także ponad metrowe okazy. Najczęściej stosowaną tutaj przynętą jest średniej wielkości guma w kolorach jaskrawych ze względu na stosunkowo ciemne zabarwienie wody. Na wędkach spławikowców i gruntowców najczęściej goszczą płocie, wzdręgi oraz po dłuższym nęceniu, karpie liny i leszcze. Ulubione przynęty niedamowskich okazów to kukurydza, białe oraz czerwone robaki. Kulki proteinowe wymagają dłuższego nęcenia.

łowisko komercyjne pomorskieZASADY WĘDKOWANIA NA ŁOWISKU NIEDAMOWO

👉 wędkowanie trwa od świtu do zmroku - połowy spinningowe od 1 kwietnia
👉 szczupak, karp okres ochronny i wymiar jak w PZW
👉 rybę można wypuścić po zdjęciu z haczyka zachowując oczywiście wszelkie zasady znane wędkarzom propagującym łowienie "złów i wypuść"
👉 posiadacz zezwolenia jest zobowiązany do utrzymania porządku na stanowisku
👉 za nieprzestrzeganie przepisów, zezwolenie może być odebrane bez odszkodowania
👉 karta wędkarska nieobowiązkowa.

     🔲 Wieś Niedamowo jest opisana tutaj
     🔲 Atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca w okolicy - są tutaj

Zapraszamy na Łowisko Niedamowo
i życzymy udanego wypoczynku
z wędką na Kaszubach!

www.lowiskoniedamowo.com.pl

Galeria
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner