Agroturystyka Nad Jeziorkiem  - apartamenty na Kaszubach nad jeziorem

Agroturystyka Nad Jeziorkiem - apartamenty na Kaszubach nad jeziorem

Chmielno, Lampa 73, pomorskie
Kontakt
+48 58 684 26 67
+48 696 695 459

Na wczasy i wakacje, na relaksujące weekendy zapraszamy w okolice Chmielna, które od lat słyną jako miejsce urlopowego wypoczynku i kaszubskiej tradycji. Agroturystyka Nad Jeziorkiem - położona w miejsowości Lampa nad jeziorem Raduńskim - jest prawdziwą oazą wakacyjnego spokoju. Malownicza okolica - wzgórza, lasy, jeziora i przyjaźni turystom gospodarz - tworzą  prawdziwie relaksujący klimat.

Agroturystyka Nad Jeziorkiem Lampa apartamenty

Agroturystyka Nad Jeziorkiem w Lampie oferuje 6-osobowe mieszkania wakacyjne z osobnymi wejściami. Każde mieszkanie posiada salon z kominkiem i aneksem kuchennym, ma dwie sypialnie oraz łazienkę. Wyposażenie obejmuje m.in telewizor i radio.

Dodatkową atrakcją jest salonik rekreacyjny z bilardem i aneksem kuchennym, wyposażony także w nagłośnienie i sprzęt muzyczny.

Na dużym terenie wokoło gospodarstwa jest miejsce na parkowanie, postawienie grilla, zabawę i leżakowanie. Jest także zarybiony staw z łódką i rowerem wodnym oraz plac zabaw dla dzieci. Wędkowanie dla naszych Gości jest bezpłatne. Istnieje możliwość zlecenia praniai prasowania. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy małe zwierzęta domowe.

Agroturystyka nad Jeziorkiem - Lampa, KaszubyW gospodarstwie Nad Jeziorkiem mamy także swoje zwierzęta - konie, krowy i inne. Dzięki temu oferujemy zawsze świeże mleko i możemy także zaproponować przejażdżkę bryczką. Wczasy U Rolnika sprawiają, że czas płynie wolniej!

Do najbliższego jeziora (piękne jezioro Raduńskie) jest zaledwie 150 metrów. Nieco dalej znajdują się inne - Kłodno  Brodno, Białe i Rekowo. Są tu wspaniałe warunki do kąpieli, plażowania i uprawiania sportów wodnych. Sprzęt wodny można wypożyczyć w pobliskich ośrodkach wypoczynkowych (łódki, jachty, kajaki, rowery wodne, deski windsurfingowe).

Malownicze okolice Lampy koło Chmielna oraz położenie agroturystyki Nad Jeziorkiem można zobaczyć na zdjęciach z lotu ptaka poniżej.

Agroturystyka nad Jeziorkiem na Kaszubach
- wiosną i latem, jesienią i zimą!
Zapraszamy serdecznie do Lampy!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner