U Marylki - tanie apartamenty na Kaszubach - na wczasy i wakacje  nad jeziorem

U Marylki - tanie apartamenty na Kaszubach - na wczasy i wakacje nad jeziorem

Miejscowość Skorzewo
Kontakt
+48 667 030 560
+48 886 112 396

Serdeczenie witamy na Kaszubach, gdzie znajduje się na nasza certyfikowana (Unia Europejska) kwatera agroturystyczna U Marylki. W Skorzewie (3 km od Kościerzyny) oferujemy dom do wynajęcia i apartamenty nad jeziorem Wrzecionko (I klasa czystości).

Posesja jest zlokalizowana w lesie, zaledwie 70 m od jeziora. Apartamenty U Marylki stanowią doskonałe miejsce do odpoczynku po całodniowych wycieczkach pieszych i rowerowych po przepięknej, bogatej w szlaki turystyczne, wolnej od przemysłu, atrakcyjnej okolicy. To idealna baza wypadowa do zwiedzania pojezierza Kaszubskiego, Trojmiasto i Łeba ok. 60 km.

U Marylki Skorzewo - apartamenty nad jeziorem

Naszym  Gościom przygotowaliśmy na przestronnej posesji szereg udogodnień: nowy plac zabaw, altanę, stoły i ławy, huśtawki, ogrodzone oczko wodne, miejsce na ognisko oraz grill, a także miejsca postojowe dla samochodów. Można zagrać w boule, badmingtona, w kosza, rzucanie tradycyjnych podków oraz tenis stołowy.

Całość pozwala znaleźć relaks i na słońcu, i w cieniu, U Marylki Skorzewo apartamenty Kaszubyna wolnym powietrzu, i pod dachem, do zabawy w szersym gronie, i do posiedzenia we dwoje. Wokół kwatery panuje cisza i spokój pośród lasów i jezior.

Oferujemy dom całoroczny do wynajęcia z łazienkami, w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką, oraz apartamenty dla 4-6 osób z oddzielnym wejściem, kuchnią i łazienką.

Cena noclegu - dalsze szczegóły - prosimy o telefon.

Do dyspozycji gości mamy także kilka rowerów - w sam raz na wycieczki po okolicy. Jesienią zapraszamy oczywście na grzybobranie, które zaczyna się za progiem domu ...

Atrakcje turystyczne w okolicy - są tutaj

U Marylki Skorzewo
Gościnni Gospodarze apartamentów zapraszają na Kaszuby!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner