Apartamenty Wieżyca - Pod Klonem i Pod Skarpą

Apartamenty Wieżyca - Pod Klonem i Pod Skarpą

Wieżyca, Wieżyca 12, pomorskie
Miejscowość Wieżyca

Zapraszamy na wczasy i wakacje w Wieżycy, gdzie znajduje się m.in stadnina koni, wyciąg narciarski i szereg innych atrakcji. Apartament Pod Klonem oraz Apartament Pod Skarpą to w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkania z osobnym wejściem, przygotowane pod całoroczny, rodzinny wypoczynek.

Apartamenty Wieżyca - noclegi na Kaszubach

■ Apartament Pod Klonem - dla 4-6 osób

Posiada 2 pokoje z balkonami, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę oraz przedpokój. Wyposażenie obejmuje m.in TV oraz internet WiFi. Na terenie posesji jest chata grillowa z paleniskiem, gdzie można mile spędzić wieczór, a dla najmłodszych plac zabaw i przejażdżki na kucyku. Inne oferowane atrakcje na miejscu: to jazda konna, przejażdżki bryczką, wozami drabiniastymi, a zimą kuligi.

Apartament Pod Skarpą - dla 4 osób

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy salon połączony z kuchnią, która posiada pełne wyposażenie do przygotowania posiłków (m.in lodówka, kuchenka z piekarnikiem, wszystkie niezbędne naczynia, sztućce). Jest także łazienka, sypialnia 2 osobowa oraz taras. Parking na miejscu, na terenie ogrodzoneh posesji.

Obydwa apartamenty w Wieżycy są położone ok. 500 m od jeziora Ostrzyckiego, gdzie znajduje się kąpielisko oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Stamtąd też można udać się w urzekający rejs statkiem po jeziorze Ostrzyckim. Przy kąpielisku działają w sezonie liczne bary.
Apartamenty dzieli ok. 700 metrów od wyciągów narciarskich Wieżyca Koszałkowo oraz Wieżyca Kotlinka. Tutaj także można wykupić całodzienne wyżywienie w pobliskiej restauracji Biały Miś lub pizzerii Gawra.

Kolejne atrakcje w okolicy:
• wieża widokowa Wiezyca
• Szymbark - m.in Krzywy Dom
• park linowy w Ostrzycach

Apartamenty w Wieżycy - Pod Klonem, Pod Skarpą - na Kaszuabch

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner