Domek w Dolinie - nad stawem, z łódką i wędkowaniem

Domek w Dolinie - nad stawem, z łódką i wędkowaniem

Klukowa Huta, ul. Rzemieślnicza 10, pomorskie
Miejscowość Klukowa Huta
Kontakt
+48 694 627 335

Jeśli szukasz ciszy i spokoju, czystego powietrza oraz pięknych widoków to sielski nastrój Domku w Dolinie może spełnić te oczekiwania.
Nowy, drewniany domek jest położony ustronnie na samodzielnej posesji na uboczu małej wsi Klukowa Huta. Ta bardzo wygodna lokalizacja zapewnia wypoczynkową intymność a także łatwy dojazd do różnych atrakcji na Kaszubach.

Domek w Dolinie - Klukowa Huta

Mały, piętrowy domek z tarasem posiada umeblowany salon z kominkiem, łazienkę z prysznicem oraz wyposażony dla gości aneks kuchenny. Domek w Dolinie Klukowa Huta KaszubyNa piętrze znajdują się 2 sypialnie.
W domku może mieszkać i nocować od 1 do 8 osób.
Nasi goście chętnie korzystają z zadaszonego tarasu, który w upalne dni daje cień, a podczas deszczu pozwala przebywać na dworze - np. z kubkiem dobrej  kawy w dłoni...

Innym wypoczynkowym walorem Domku w Dolnie jest możliwość wędkowania w prywatnym stawie. Można tutaj złowić płoć, okonia, lina i szczupaka.

Spośród udogodnień warto wymienić jeszcze:Domek w Dolinie - Klukowa Huta
✔️ balia z jacuzzi
✔️ łódka wiosłowa
✔️ miejsce na ognisko
✔️ grill
✔️ atrakcje dla dzieci
✔️ parkowanie na posesji obok domku

Cennik noclegów - cena domku do wynajęcia jest zależna od ilości osób i długości pobytu - prosimy o kontakt telefoniczny - tel. +48 694 627 335

Domek w Dolinie
na wczasy, wakacje i weekendy na Kaszubach

Galeria
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner