ZAWIATY – Twoje miejsce na Kaszubach – rodzinny wypoczynek nad jeziorem z animacjami dla dzieci i atrakcjami dla całej rodziny

ZAWIATY – Twoje miejsce na Kaszubach – rodzinny wypoczynek nad jeziorem z animacjami dla dzieci i atrakcjami dla całej rodziny

Czarna Dąbrówka, Zawiaty 1, gmina Czarna Dąbrówka, pomorskie
Miejscowość Zawiaty
Kontakt
+48 783 008 783

Zapraszamy do Ośrodka Zawiaty - wymarzonego miejsca na rodzinny wypoczynek.
Ośrodek położony nad samym jeziorem na skraju lasu, z dala od hałaśliwych dróg, gwarantuje komfort, świeże powietrze, bliZawiaty - rodzinne wakacje na Kaszubachski kontakt z naturą. Czyste wody jednego z największych kaszubskich jezior oraz wiele innych niezwykłych atrakcji spzyjają całkowitemu oderwaniu się od codzienności. w
Różnorodne udogodnienia, wysoka jakość obsługi oraz zadowolenie gości, wpłynęły na to, iż Zawiaty stały się laureatem kampanii Hotelu Przyjaznego Rodzinie i może pochwalić się certyfikatem „Dziecko VIPem w Hotelu”.

W ramach wypoczynku na Kaszubach w szczególności proponujemy:

 ■ Wypoczynek dla rodziców z dziećmi – czerwiec, lipiec, sierpień
 ■ Tradycyjną Wielkanoc na Kaszubach
 ■ Wrześniowy relaks i obfite grzybobranie na Kaszubach

OŚRODEK ZAWIATY - zaplecze rekreacyjne, atrakcje

Mając na względzie zróżnicowane potrzeby gości, zadbaliśmy o odpowiednie zaplecze rekreacyjne. 
Dla pragnących relaksu i odrobiny spokoju m.in.: hamaki rozwieszone wśród drzew, strefy relaksu, pomost z drewnianymi leżakami, kawiarnia z tarasem z widokiem na jezioro. wiata grillowa oraz sauna i gabinet masażu.
Dla preferujący aktywny wypoczynek m.in.: siłownia na świeżyWczasy rodzinne na Kaszubach - Zawiatym powietrzu, boisko z możliwością gry w piłkę nożną lub siatkówkę, stoły do tenisa stołowego a także wypożyczalnia rowerów turystycznych i przystań wodna z wypożyczalnia sprzętu wodnego.
Na miłośników plażowania, czeka prywatna plaża z przestronnym drewnianym pomostem z drewnianymi leżakami. W sezonie dostępny jest duży, wysoki namiot ze stołami do tenisa stołowego.

Atrakcje dla dzieci:

• Klub Maluszka w budynku głównym dla dzieci w wieku 1-4 lat (podgląd Klubu Maluszka w telewizorze w sali restauracyjnej)
• Kids Klub dla dzieci w wieku 4 - 12 lat (pogląd na Kids Klub za pomocą TV w domkach)
Wczasy z dziećmi nad jeziorem

• Basen z kulkami
• Plac zabaw z drewnianą ciuchcią
• Domek na drzewie
• Trampolina, tyrolka
• Indiański namiot wigwam
• Boisko z możliwością gry w piłkę nożną lub siatkówkę
• Stoły do tenisa stołowego i piłkarzyki
• Wypożyczalnia książek i gier rodzinnych dla dzieci
• Na boisku piłki nożne, do siatkówki, paletki do badmintona
• Na plaży dostępne foremki, wiaderka i pozostałe akcesoria małego plażowicza
• Koła do pływania, rękawki, deski do nauki pływania
• Wypożyczalnia rowerów turystycznych: rowery dla dzieci, rowery z fotelikami dla dzieci a także kaski
• W przystani wodnej oprócz tradycyjnych łódek i kajaków, specjalne rowery wodne garbusy, kamizelki ratunkowe dla dzieci i młodzieży.

ZAWIATY dla Dzieci i Rodziców

Przygotowując naszą ofertę, szczególny nacisk położyliśmy na zadowolenie najmłodszych gości -  u nas dziecko jest VIP-em i tej zasady trzymamy się od lat.
Organizując rodzinny wypoczynek dla rodziców lub dziadków z dziećmi staramy się by  czas w Zawiatach był jak najprzyjemniejszy.
Dla maluchów przygotowaliśmy specjalny program animacji, który realizują nasi Animatorzy.

W ramach pobytu gwarantujemy:Wakacje nad jeziorem Kaszuby - Zawiaty
• Codzienne zajęcia i animacje dla dzieci
• Atrakcje dla dziadków lub rodziców
• Zorganizowane pobyty z pełnym wyżywieniem w formie szwedzkiego stołu
• Specjalne menu dla dzieci
• Zakwaterowanie w nowoczesnych, ogrzewanych domkach drewnianych
• Spokój oraz rodzinną atmosferę

W ramach wypo-czynku zapewniamy pełne wyżywienie, animacje dla dzieci (5 godzin dziennie w 3 grupach wiekowych) oraz wspólne popołudniowe zajęcia dla całej rodziny m.in.: ognisko, wyprawa kajakowa z biwakową kolacją, biesiada w wiacie grillowej.

PRYWATNA PLAŻA  nad jeziorem Jasień

Ośrodek dysponuje strzeżonym kąpieliskiem, z wyznaczonymi strefami dla dzieci, dla uczących się pływać i tych, którzy sztukę pływania opanowali do perfekcji.  Kąpielisko w Zawiatach niejednokrotnie zdobyło tytuł „Najbezpieczniejszego Kąpieliska Śródlądowego na Kaszubach". 

NOCLEGI w domkach całorocznych

Proponujemy zakwaterowanie w nowych, ogrzewanych, całorocznycDomki letniskowe Kaszuby - Zawiaty zapraszają!h domkach drewnianych. W zależności od oczekiwań dysponujemy 3 rodzajami domków o takim samym wysokim standardzie różnią się jedynie wielkością.
Wszystkie domki wyposażone są w TV, lodówkę, czajnik elektryczny oraz podstawową zastawę stołową a także łazienkę z prysznicem i komplet mebli ogrodowych na tarasie.

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK - monitoring 

Kluczową wartością podczas wakacji z dziećmi jest bezpieczeństwo. Teren Ośrodka Zawiaty jest zamknięty i monitorowany - bramy otwierane na karty chip lub domofon. Podczas sezonu letniego (lipiec, sierpień) w Ośrodku dostępne są osoby z aktualnym Kursem Pierwszej Pomocy.  Kąpielisko strzeżone jest przez doświadczonych Ratowników WOPR.

Oferty indywidualne -
Imprezy integracyjne
Szkolenia i konferencje -
Wesela
Zielone Szkoły -

Ośrodek Zawiaty nad jeziorem Jasień
rodzinne wczasy i wakacje na Kaszubach z atrakcjami!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner