Słoneczne Wzgórze - pokoje gościnne o wysokim standardzie, z widokiem

Słoneczne Wzgórze - pokoje gościnne o wysokim standardzie, z widokiem

Chmielno, ul. Słonecznikowa 6, pomorskie
Miejscowość Chmielno

Słoneczne Wzgórze - zapraszamy do całkowicie nowego i przytulnego domu. Położony na uboczu, 200 metrów od jeziora i niecałe 500m od centrum Chmielna - zapewnia spokój, wygodę i piękne widoki.

Słoneczne Wzgórze pokoje Chmielno

Do dyspozycji Państwa oddajemy 5 nowych pokoi gościnnych o wysokim standardzie - 2,3 i 4 osobowych z łazienkami, balkonami i TV. Odpowiednio dobrane wyposażeniNoclegi na Kaszubach z widokiem na jezioroe uwzględnia potrzeby rodzin, małżeństw lub osób lubiących spać na oddzielnych łóżkach.

W gościnnych progach Słonecznego Wzgórza zapewniamy Państwu bezstresowy wypoczynek. Do dyspozycji są: elegancka i higienicznie utrzymana, wentylowana łazienka z prysznicem, lodówka na państwa artykuły spożywcze, telewizor LCD oraz balkony z pięknym widokiem na jezioro (jak na zdjęciach poniżej) oraz najbliższe okolice Chmielna.

Na ogrodzonym terenie wokół obiektu znajduje się dużo miejsca także dla państwa dziecka, parking oraz miejsce do grillowania i relaksu na świeżym powietrzu. Dostępnych jest także kilka rowerów oraz łódka. Akceptujemy pobyt małych zwierząt domowych - prosimy jednak o wcześniejsze uzgodnienie telefoniczne.

Chętnym oferujemy także możliwość wyżywienia na miejscu.

Serdecznie zapraszamy do wizyty i wypoczynku w Słonecznym Wzgórzu, oraz odwiedzenia Chmielna, a także jego malowniczych okolic.

    "Wrażenia były wspaniałe"

Właśnie takie słowa najczęściej padają z ust naszych Gości podczas wyjazdu - postaramy się by i Państwo byli zadowoleni ze swojego pełnego relaksu i wrażeń odpoczynku!

Pokoje Gościnne Słoneczne Wzgórze

Zapraszamy na Kaszuby - na Słoneczne Wzgórze w Chmielnie!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner