Wczasy zdrowotne Krystyna - turnusy nad morzem, zdrowotne, odchudzające, z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Wczasy zdrowotne Krystyna - turnusy nad morzem, zdrowotne, odchudzające, z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Rewa, ul. Wczasowa 6, pomorskie
Miejscowość Rewa
Kontakt
+48 609 494 800
+48 505 160 110

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do malowniczo położonej Rewy - znanej z unikalnego cypla. Kameralny obiekt o standardzie zbliżonym do pensjonatu dzieli od centrum Gdyni zaledwie 15 km, a od piaszczystej plaży - 200 metrów. Już od ponad 14 lat serdecznie gościmy wczasowiczów, szukających zdrowia i wygody nad Bałtykiem.

Wczasy zdrowotne nad morzem - Krystyna Rewa

  • Turnusy zdrowotne, odchudzające (dieta dr Ewy Dąbrowskiej)

Polecamy 2 tygodniowe wczasy zdrowotno-odchudzające oparte o dietę dr Ewy Dąbrowskiej, która przywraca właściwe mechanizmy przemiany materii w organiźmie. Kuracja podczas pobytu w Krystynie jest oparta o specjalnie dobrane zestawy owowcowo-warzywne odziaływujące leczniczo i profilaktycznie. Więcej - jest tutaj

  • Turnusy rehabilitacyjne (dla kuracjuszy indywidualnych i zorganizowanych)

Wśród przeprowadzanych zabiegów terapeutycznych są mWczasy Zdrowotne KRYSTYNA - nad morzem.in: hydroterapia (hydromasaż, wodny masaż wirowy kończyn dolnych, aquavibron, fizjoterapia - elektroterapia (prądy diadynamiczne, jonoforeza, prąd galwaniczny, prądy interferencyjne, tens), światłolecznictwo (laser, Bioptron, solux) i ultradźwięki (ultrajonoforeza), inhalacje,  masaż pneumatyczny (fotel, masażer stóp), masaże (drenaż limfatyczny, klasyczny, sekwencyjny).

Oferta pakietów w Krystynie - jest tutaj

  • Komfortowe noclegi w Rewie

Wczasy zdrowotne Krystyna posiadają 22 bardzo wygodnie wyposażone pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe. Nasze noclegi nad morzem, z wyżywieniem, spełnią oczekiwania wymagających gości. Gwarantujemy podczas pobytu w Rewie spokój, intymność i pełen wypoczynek. Pokoje, wyposażone w jasne meble i tkaniny w ciepłych kolorach, mają własne łazienki z prysznicem i wc, a także bezpłatny internet Wi-Fi, telewizor oraz suszarkę do włosów i zestaw ręczników. W recepcji jest dostępne żelazko.

Wczasy zdrowotne Krystyna Rewa wczasy nad morzemJadalnia oraz zaplecze zabiegowe znajdują się na terenie obiektu. Na miejscu goście mogą korzystać z czynnego wypoczynku, salki fitness z siłownią, odpłatnie z hydromasażu, masaży specjalistycznych, zabiegów kosmetycznych, zabiegów rehabilitacyjnych, sauny, bezpłatnej wypożyczalni rowerów, kijków nordic walking.

Do dyspozycji gości jest duży piękny ogród, checz kaszubska, parking.

Oferujemy Państwu komfortowe noclegi w atrakcyjnej lokalizacji i cenie. Rewa to wyjątkowo malownicza miejscowość, w pobliżu której znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych. Wspaniała przyroda Nadmorskiego Parku Krajobrazowego służy wszystkim, którzy chcą przyjemnie spędzić swój urlop. Rewa jest mekką żeglarzy oraz fanów windsurfingu.

Ceny pokoi, ceny i terminy turnusów - są tutaj

Wczasy zdrowotne Krystyna w Rewie
komfortowe noclegi nad morzem
wygodnie, zdrowo i smacznie!

Galeria
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner