Figlówka - piękna agroturystyka na Powiślu

  • miejscowość : Laskowice
  • ulica : Laskowice 56
  • telefon : 55 278 38 76
  • telefon 2 : 502 370 383
  • www : http://www.figlowka.pl
  • e-mail : figlowka@figlowka.pl
  • cena za 2 os. od : 100 zł
  • ilość miejsc : 22
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconiconicon
iconiconicon
A A

Kameralne wczasy, konferencje lub weekend W środku pięknego lasu i z dala od hałasu cywilizacji? Baza wypadowa?
Zapraszamy wszystkich na wypoczynek do stylowej Figlówki!

To miejsce jest bogate o każdej porze roku w piękne widoki, spokój i kameralną atmosferę. Zapewniamy absolutną ciszę, przepiękne spacery po leśnych bezdrożach. Do dyspozycji gości posiadamy również rowery. Około 800m od domu, drogą przez las, można dojść do pięknego jeziora Orkusz z kąpieliskiem i stanowiskami dla wędkarzy.

Niepowtarzalny urok tego miejsca sprzyja odpoczynkowi i umożliwia bezpośredni kontakt z przyrodą, zwierzętami domowymi ( dwa psy i cztery koty ) orazFiglówka Laskowice agroturystyka zwierzętami dzikimi takimi jak : sarny, jelenie, zające, dziki, a dla bardziej wytrwałych w bezkrwawych łowach: borsuki, daniele i jenoty. Ze względu na zaciszne położenie, ciepły klimat naszego domu, warto do nas przyjechać by nie tylko podziwiać, ale i zbierać bogactwo okolicznej natury- zagłębie leśnych malin, jeżyn, jagód, żurawiny i grzybów Dla aktywnych, lubiących spędzać czas zwiedzając stare zamki, mury obronne, zabytkowe fontanny, kościoły i katedry, stanowimy znakomitą bazę wypadową, ponieważ jesteśmy na szlaku zamków gotyckich

Oferujemy Państwu dwuosobowe pokoje, każdy z łazienką oraz apartament do 6-ciu osób (pokój z kominkiem i aneksem kuchennym , sypialnią i łazienką).

Cena pokoju 2-osobowego: 90-100 zł, apartamentu: od 180-200 zł

Posiadamy również salę szkoleniowo - biesiadną, w ktNoclegi na Powiślu - Figlówkaórej odpowiednie warunki do spotkań i rozmów znajdzie ok. 20-25 osób.

Wieczory można spędzać w kameralnym pokoju klubowym przy kominku, czytając książki, grając w karty, układając puzzle, tańcząc przy muzyce mechanicznej, śpiewając z udostępnionych słowników przy akompaniamencie gitary. Do dyspozycji gości jest również Soccer (piłkarzyki), a dla bardziej aktywnych stanowisko do grillowania i ognisko oraz kosz do  koszykówki.


Cennik - jest tutaj


Figlówka – naturalnie i przyjemnie przez cały rok!