Motylarnia w porcie Władysławowo

  • miasto : Władysławowo
  • ulica : Hryniewieckiego 2
A A

MOTYLARNIA w Porcie Władysławowo!


Kilkadziesiąt gatunków żywych, swobodnie latających, największych i najbardziej kolorowych motyli świata w jednym miejscu!


Przebywających  w sezonie letnim we Władysławowie, zapraszamy do odwychiedzenia tutejszej Motylarni znajdującej się w samym Porcie. Każdy odwiedzający ma okazję przeżyć niezwykłą przygodę.
Wizyta w Motylarni Władysławowo  jest jak wejście do rajskiej dżungli. W świecie bajecznych motyli, które swobodnie latają między odwiedzającymi, możesz zachwycić się ich pięknem, zrelaksować i wyciszyć wśród egzotycznej zieleni.


Motylarnia Władysławowo


To przede wszystkim niezapomniane przeżycie. Co cię czeka?
  • Motyle są wszędzie, mogą usiąść Ci na głowie lub ramionach wprawiając w zachwyt dzieci i dorosłych.Motylarnia Władysławowo atrakcje
  • Spotkasz kilkadziesiąt gatunków egzotycznych motyli. Rozpiętość skrzydeł największych osobników to prawie 30 cm! Wyglądają jak ze snów!
  • Poczujesz się, jak w lesie tropikalnym, czyli naturalnym miejscu życia naszych motyli. U nas zawsze jest pogoda, jest ciepło i bardzo zielono.
  • Poznasz cykl życia motyla. Zobaczysz przedziwne gąsienice i poczwarki. 
  • Wykwalifikowani przewodnicy (w cenie biletu) zdradzą Ci motyle sekrety. Czy motyle żyją tylko miłością? Dlaczego mają dwie pary skrzydeł? Z jaką prędkością latają? Jak widzą świat?

Przyjdź, poznaj fascynujący świat motyli. Przekonaj się, że świat ma więcej kolorów niż myślisz.
Nie zapomnij zabrać aparatu. Ta wizyta doda Ci skrzydeł!

MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO
UL: HRYNIEWIECKIEGO 2
TEL: 574 859 264

Czynne: lipiec - sierpień
Jesteśmy otwarci od 10:00 do 20:00, 7 dni w tygodniu!
Szczegóły: www.motylarnia-wladyslawowo.pl


Druga motylarnia znajduje się w Karwi - tutaj


Motylarnia Władysławowo - raj motyli nad morzem!