Wczasy zdrowotne nad morzem, turnusy rehabilitacyjne, dieta warzywno-owocowa

Wczasy zdrowotne nad morzem, turnusy rehabilitacyjne, dieta warzywno-owocowa

Nad morzem -, pomorskie

Przedstawiamy wybrane ośrodki pomorskie oferujące wczasy zdrowotne i odchudzające, odnowę biologiczną oraz turnusy rehabilitacyjne nad morzemRehabilitacja nad morzem Słoneczko . Tutaj,  pod fachowym okiem, przy wsparciu zabiegów i odpowiedniej diety - np. warzywno-owowcowej - odczujemy wyraźną poprawę zdrowia oraz samopoczucia. Sprzyja temu także otoczenie nadmorskiej przyrody, a także czystsze niż w innych regionach kraju powietrze. - pięknie utrzymanej. Poniżej streszczenia i skrócone oferty małych i dużych ośrodków w pomorskim.

 NOWE -  zapraszamy do skorzystania ze wzmacniających, odmładzających i leczniczych zabiegów z użyciem tlenu oraz wodoru. Normobaryczna komora tlenowa jest wyjątkowym urządzeniem, które nieinwazyjnie może nam pomóc nie tylko w określonych dolegliwościach, ale także zwyczajnie dostarczyć nam sił witalnych (lepsza przemiana materii) i osłabić Wczasy zdrowotne nad morzemproces starzenia się. Więcej o tlenoterapii 🌬 normobarycznej...

 Hotel Grand Lubicz ***** - Uzdrowisko Ustka - wczasy i rehabilitacja nad morzem
Zdrowotel - Łeba - wczasy i rehabilitacja nad morzem
Wczasy Zdrowotne Krystyna - Rewa - wczasy i rehabilitacja nad morzem, okolice Gdyni, Trójmiasta
Willa Klif - Jastrzębia Góra - wczasy i rehabilitacja nad morzem
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy  Słowiniec - Poddąbie - wczasy i rehabilitacja nad morzem
 
Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Posejdon - Krynica Morska - wczasy i rehabilitacja nad morzem

 Wczasy zdrowotne i turnusy rehabilitacyjne nad morzem


Hotel Grand Lubicz ***** jest największym i najnowocześniejszym obiektem hotelowo-leczniczym na Polskim Wybrzeżu. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę (bazującą m.in na doświadczeniach Uzdrowiska Ustka), która gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Wszelkie zabiegi lecznicze w naszym hotelu nad morzem (bardzo spełniają wszelkie, nawet najbardziej wymagające kryteria.

Wczasy zdrowotne nad morzem USTKABardzo szeroki zakres usług i zabiegów leczniczych obejmuje:

■ wczasy zdrowotne nad morzem
■ wczasy odchudzające nad morzem
■ zabiegi rehabilitacyjne nad morzem
■ odnowa biologiczna nad morzem

Strefa Wellness & Spa Hotelu Grand Lubicz to prawie 30 gabinetów (m.in SPA, internistyczny, dietetyki, neurologiczny, kardiologiczny, dermatologiczny, rehabilitacji specjalistycznej, kosmetyczny, usług pielęgnacyjnych, relaksacyjnych czy fryzjerskich) wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt. Hotelowe SPA to także pokój relaksu i grota solna z wewnętrznymi tężniami solankowymi o powierzchni 120 m2. Ponadto:

■ basen sportowy: 4-tory, wym. 25m x 10m, głęb. 140-180 cm
■ basen rekreacyjny o pow. 474 m2 (zjeżdżalnia, sztuczna rzeka, podwodne leżanki wodno-powietrzne)
■ basen rekreacyjny solankowy, połączony z basenem zewnętrznym - łacznie 364 m2
■ wanny 12 osobowe z wodą solankową, jodowo-bromową oraz borowinową.
Basen solankowy Grand Lubicz Ustka■ brodzik dla dzieci z atrakcjami wodnymi
■ sauna sucha oraz infrared
■ łaźnia parowa, błotna oraz ziołowa

Kolejnymi atrakcjami są: kręgielnia, klub bilardowy, sale fitness, wypożyczalnia rowerów, korty do tenisa i squasha, boiska do kosza, siatkówki i badmintona oraz symulator do gry w golfa.

Hotel Grand Lubicz ***** Uzdrowisko Ustka
Ustka, ul. Wczasowa 4, www.hotelgrandlubicz.pl
Tel. 59 815 44 70


  • ZDROWOTEL - ŁEBA - wczasy zdrowotne, wczasy odchudzające, rehabilitacja nad morzem

zapraszamy na wypoczynek nad Bałtykiem, w Łebie, oferując noclegi blisko plaży, w sosnowym lesie. Zdrowotel Łeba to zespół pięciu pawilonów z obszernym zapleczem rehabilitacyjnym i gastronomicznym, położony w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku i hałasu. Posiada także bezpieczny plac zabaw dla dzieci - jeden z  elementów dobrego wypoczynku dla najmłodszych i spokoju dla opiekunów. Cały obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób poruszających się na wózkach.

Odwiedzający Zdrowotel bardzo cenią sobie nadmorski klimat oraz czyste powietrze. To leśne - aromatyzowane olejkami sosnowymi - i morskie - z dodatkiem jodu.

Zdrowotel Łeba - wczasy zdrowotne nad morzemSpecjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych i bardzo dobrze wyposażony Zakład Usprawniania Leczniczego. Wysoko wyspecjalizowany personel i kadra lekarzy dba o najwyższą skuteczność zabiegów. W Zdrowotelu mamy holistyczne podejście do każdego z pacjentów. Patrzymy na dolegliwości szeroko i kompleksowo. Dlatego wielu z naszych kuracjuszy przyjeżdżając z problemami zdrowotnymi, z tak zwanego pogranicza różnych specjalności, znalazło tutaj skuteczną pomoc.

Uwzględniając turnusy rehabilitacyjne mamy do zaoferowania leczenie chorób reumatologicznych, neurologicznych, dermatologicznych, pulmonologicznych i zespoły pourazowe. Proponujemy także turnusy po-covidowe - dla osób, które ciężko lub lekko przeszły chorobę COVID-19 oraz doświadczają uporczywych powikłań ze strony układu oddechowego, układu krążenia, układu nerwowego czy układu ruchu.

Dobre opinie o Ośrodku, świetna kadra i wspaniałe warunki naturalne zachęcają do
przyjazdu na:

- wczasy dla aktywnych
- wczasy zdrowotne i turnusy rehabilitacyjne
- pobyty indywidualne i grupowe
- wakacje, urlopy, weekendy
- imprezy i wydarzenia sportowe (terminy, itp.

Do dyspozycji Gości są:

- wypożyczalnia sprzętu sportowego i plażowego
- mini biblioteka
- tenis stołowywczasy zdrowotne nad morzem - Zdrowotel Łeba
- świetlica
- ogrodzone miejsca parkingowe (od IV do X - płatne)
- place zabaw
- boisko sportowe
- siłownia
- miejsca i programy animacji czasu wolnego,
- sejf w recepcji

Baza noclegowa

Oferujemy noclegi w pokojach o zróznicowanym standardzie co pozwala lepiej zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania - tak cenowe jak i wyposażeniowe.

 Infolinia: 801 00 33 87
Serdecznie zapraszamy do Łeby, do Zdrowotelu!
Zapewniamy - będzie zdrowo i przyjemnie!


Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa na wczasy zdrowotne nad morzem w malowniczo położonej Rewie. Kameralną Krystynę dzieli od centrum Gdyni zaledwie 15 km, a od piaszczystej plaży - 200 metrów. Już od blisko 20 lat serdecznie gościmy wczasowiczów, którzy wywożą stąd sympatyczne wspomnienia. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Turnusy zdrowotne, odchudzające (dieta dr Ewy Dąbrowskiej)
Polecamy 2 tygodniowe pobyty zdrowotno-odchudzające oparte o dietę dr Ewy Dąbrowskiej, Wczasy zdrowotne Krystyna turnusy nad morzemktóra przywraca właściwe mechanizmy przemiany materii w organiźmie. Kuracja jest oparta o specjalnie dobrane zestawy owowcowo-warzywne odziaływujące leczniczo i profilaktycznie. Więcej - jest tutaj

Turnusy rehabilitacyjne (dla kuracjuszy indywidualnych i zorganizowanych)

Wśród przeprowadzanych zabiegów terapeutycznych są m.in: hydroterapia (hydromasaż, wodny masaż wirowy kończyn dolnych, aquavibron, fizjoterapia - elektroterapia (prądy diadynamiczne, jonoforeza, prąd galwaniczny, prądy interferencyjne, tens), światłolecznictwo (laser, Bioptron, solux) i ultradźwięki (ultrajonoforeza), inhalacje,  masaż pneumatyczny (fotel, masażer stóp), masaże (drenaż limfatyczny, klasyczny, sekwencyjny), masaże manualne różnego rodzaju.

Przygotowane pakiety - są tutaj

Wczasy Zdrowotne Krystyna, tel. tel/fax. 58 679 11 34, tel. 609 494 800
tel. 505 160 110, www.pensjonatkrystyna.pl


  • WILLA KLIF - Jastrzębia Góra - turnusy rehabilitacyjne nad morzem, zdrowotne wczasy odchudzające

Zapraszamy serdecznie na północ Polski do Jastrzębiej Góry, gdzie w zacisznym miejscu znajduje się nasz nowoczesny pensjonat Willa Klif. Bazując na wieloletnim doświadczeniu  oferujemy naszym Gościom Willa Klif Jastrzębia Górawczasy zdrowotne, wczasy odchudzające, wczasy dla aktywnych oraz turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Ośrodek zdrowotny Willa Klif zapewnia kameralne SPA z gabinetami odnowy biologicznej, restaurację, jacuzzi i saunę infrared.

Proponujemy Państwu lecznicze zabiegi fizjoterapeutyczne, zabiegi kosmetyczne, masaże specjalistyczne oraz zabiegi na ciało. 7 dobrze wyposażonych gabinetów, miła atmosfera oraz wykwalifikowana kadra gwarantuje pełny komfort i zadowolenie z pobytu.

Organizujemy turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych lub cierpiących na schorzenia:

- narządu ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich)
- układu krążenia, układu oddechowego i pokarmowego
- z chorobą psychiczną, z padaczką
- reumatoidalne i zespołów bólowych kręgosłupa

Wczasy i turnusy zdrowotne i odchudzające nad morzem
Dieta wg dr Ewy Dąbrowskiej nad morzem

Willa Klif, tel. 505 160 110, tel. 609 49 48 00, www.willaklif.pl


  • SŁOWNIEC - PODDĄBIE koło Ustki - Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy

Zapraszamy serdecznie do kameralnego kurortu nad morzem, położonego ok. 14 km od Ustki. Ośrodek Słowwiniec znajduje się przy lesie, 250 metrów od ładnej, piaszczystej plaży.
Gwarantujemy piękne otoczenie, czyste, świeże powietrze przez cały rok oraz bogate wyposażenie rehabilitacyjne:

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem Poddąbie• kryty basen rehabilitacyjny do ćwiczeń
• gabinet fizykoterapii (diadynamic, pulsatronic, magnetronic, aparat do krioterapii, lampa solux, bioptron, laser)
• gabinet inhalacji
• gabinet masażu (łóżko do masażu klasycznego),
• gabinet hydroterapii - kąpiele perełkowe
• salę kinezyterapii (gimnastyka, ćwiczenia siłowe, ćwiczenia indywidualne i grupowe)
• siłownię
• plac zabaw dla dzieci,
• mini-orlik (piłka nożna, koszykówka),
• boisko do piłki siatkowej i badmintona,
• a także inne udogodnienia i atrakcje

Naszym gościom serwujemy zdrowe, smaczne jedzenie. Oferujemy dania kuchni polskiej, z uwzględnieniem specjalnych diet naszych Gości. W sezonie wakacyjnym zapewniamy posiłki wegetariańskie, bezglutenowe, dla osób z fenyloketonurią lub celiaklią.

Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach oraz domkach (murowanych i drewnianych). W ośrodku jest szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok w ramach turnusów i pakietów specjalnych. Także z takich okazji jak Święta nad morzem, Sylwester, majówki, długie weekendy itp. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej oraz profilu Facebook.

Poddąbie, tel. 517 117 770, www.slowiniec.com
Profil Facebook - jest tutaj

  • OWR POSEJDON - KRYNICA MORSKAwczasy zdrowotne nad morzem na Mierzei Wiślanej

Ośrodek wczasowo - rehabilitacyny Posejdon to przyjemnie położone miejsce na nasłonecznionym skłonie zalesionej wydmy. Piękny widok z okien i balkonów na Zalew Wiślany oraz atrakcje Krynicy Morskiej w zasięgu kilkuset metrów - to kolejne zalety jego dogodnego położenia.Wczasy zdrowotne nad morzem OWR Posejdon Krynica Morska

Dobrze wyposażony Posejdon oferuje zarówno klasyczny wypoczynek nad morzem (dla dzieci, młodzieży i dorosłych) jak i turnusy zdrowotne wsparte szeroką gamą zabiegów rehabilitacyjnych.

Goście mają zapewnione komfortowe noclegi w pokojach, studiach i apartamentach oraz pełne, całodzienne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje. Gościnna atmosfera Ośrodka połączona z korzystnym mikroklimatem Krynicy Morskiej sprzyja rekreacji. Posejdon zapewnia swoim Gościom m.in:

• sale do zajęć świetlicowych i rekreacyjnych
• własny, duży teren rekreacyjny
• animacje, wycieczki, zwiedzanie itp.

Odwiedź Posejdona i napełnij się dobrą energią! Więcej o Ośrodku - jest tutaj

Krynica Morska, tel. 55 247 62 09, www.owrposejdon.pl


CENTRUM AKTYWNEJ ODNOWY "NA WZGÓRZU" - ODARGOWO - nad morzem

Ośrodek "Na Wzgórzu" jest położony zaledwie 3 kilometry od słynnej, nadmorskiej plaży w Dębkach. Specjalnością Centrum Aktywnej Odnowy są turnusy zdrowotne wykorzystujące zarówno świetne wyposażenie ( sauny, sala gimnastyczna, kawiarnia, gabinety zabiegowe, itp.) oraz wyspecjalizowana kadrę jak i okoliczne, doskonałe tereny rekreacyjne.

CAO Odargowo zaprasza na wczasy odchudzające, wczasy dTurnusy zdrowotne nad morzemietetyczne oraz wakacje z aktywnymi programami wypoczynku. Odpowiednią opiekę nad Gośćmi sprawują doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin.
W ramach aktywnego wypoczynku CAO oferuje m.in:

■  zajęcia na sali gimnastycznej - callanetics, pilates, stretching, aerobic i warsztaty taneczne.
■  zajęcia na basenie  - aqua aerobic
■  zajęcia w terenie - nodic walking, spacery i wycieczki rowerowe po nadmorskich trasach.
 wczasy odchudzające z treningiem personalnym - 60 minutowe zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem
■   programy tygodniowych turnusów:Wczasy odchudzające dieta Kaszuby
 - Program nr 1 - Schudnij zdrowo i z uśmiechem
 - Program nr 2 - Harmonia Fitness & SPA
 - Program nr 3 - Beauty & SPA

W ramach zdrowego odżywiania dbamy również o odpowiednie odżywianie, bezpieczne także dla osób zmagających np. z cukrzycą czy nadciśnieniem. Nasi Goście mogą także komponować indywidualne posiłki.  W CAO stsowane są:

 - dieta strukturalna
 - dieta wegetariańska
 - dieta warzywno-owocowa
 - dieta pełnokaloryczna

Ośrodek Na Wzgórzu oferuje bogaty zestaw zabiegów SPA, które świetnie odświeżają i regenerują organizm po wysiłku fizycznym:

zabiegi SPA
zabiegi SPA na ciało
zabiegi SPA na twarz
rytuały SPA na ciało
seanse w saunie infrared
peelingi i masaże

Naszym gościom zapewniamy podczas pobytu w Odargowie komfortowe, przestronne pokoje 1, 2 oraz 3-osobowe z widokiem na las i morze, każdy z łazienką, balkonem i TV. Dbamy o kameralną, rodzinną atmosferę oraz profesjonalną obsługę w przyjemnych  i funkcjonalnych wnętrzach.

tel. 501 739 669,


Dieta warzywno-owocowa dr med. Ewy Dąbrowskiej

Nowatorska metoda odtruwania i wspomagania samo uzdrawiających mechanizmów w organizmie Dieta warzywno owocowa dr Dąbrowskiej - fot. Czapielski Młynmająca charakter głodówki leczniczej - zbilansowana pod względem niezbędnych enzymów, mikroelementów i witamin.

Dr med. Ewa Dąbrowska jest wieloletnim pracownikiem Akademii Medycznej w Gdańsku, autorem 50 prac naukowych i ponad 100 doniesień naukowych. Pracując na stanowisku adiunkta w Klince Chorób Wewnętrznych AMG przeprowadziła szereg badań, które potwierdziły wiodącą rolę właściwego żywienia w leczeniu chorób cywilizacyjnych i pomogły stworzyć podstawy słynnej już diety.

Więcej o Autorce diety - jest tutaj
Więcej o diecie warzywno-owocowej - jest tutaj

Wczasy zdrowotne nad morzem

Zadbaj o siebie na wczasach w pomorskim!

Wczasy zdrowotne nad morzem, dieta warzyw no-owocowa wg dr Dąbrowskiej, odnowa biologiczna, wczasy odchudzające, normobaria nad morzem - samo zdrowie!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner