AQUA Centrum - park wodny Kościerzyna

AQUA Centrum - park wodny Kościerzyna

Kościerzyna, ul. Hallera 2, pomorskie
Miejscowość Kościerzyna
Kontakt
+48 58 680 25 90

Park wodny w Kościerzynie to najlepsze miejsce na całoroczną zabawę pod dachem - niezależne od kaprysów pogody, z Aqua Centrum Kościerzynaciepłą wodą i mnóstwem przestrzeni. Czynne codziennie od 8.00 do 22.00. Baseny, sauny, jaccuzi, sale fitness, gabinety kosmetyczne, gastronomia - pozwalają na urozmaicony wypoczynek - indywidualny i grupowy. Nauka pływania, nurkowania, zabiegi relaksujące - wszystko jest na miejscu!

AQUA Centrum Kościerzyna

Park wodny Kościerzyna atrakcje - basen rekreacyjny■ Basen rekreacyjny rozciąga się na powierzchni 157,6 m2, a jego głębokość wynosi od 0,8 m do 1,35 m. Jest to idealne miejsce do rekreacji i zabaw dla całej rodziny. Jego wyposażenie obejmuje:

- zespół hydromasaży: bicze i parasole wodne, leżanki podwodne i jacuzzi.
- dwie zjeżdżalnie (duża - o długości 60 m i mała - dwutorowa)

Aqua Centrum Kościerzyna basen sportowy■ Basen sportowy ma wymiary 25 m długości i 16 m szerokości. Podzielony jest na 6 torów o głębokości 1,5m - 1,8m. Jest to basen typu olimpijskiego. Przy każdym z torów znajduje się słupek do skoków.

Odpowiednie rozmiary oraz system pomiaru czasu pozwala na organizację zawodów sportowych o randze lokalnej, krajowej, europejskiej, a nawet światowej (trybuny na 300 osób)

Aqua Centrum - basen nurkowy od strony okna■ Basen do nurkowania to specjalistyczny zbiornik wodny o głębokości 4,85 metrów - doskonałe miejsce do nauki i doskonalenia umiejętności nurkowych. Dzięki dużej głębokości basenu możliwe jest ćwiczenie wszystkich podstawowych ćwiczeń nurkowych oraz bardziej zaawansowanych technik podwodnej eksploracji. Wszystko pod okiem certyfikowanych instruktorów z Polskiego Związku Płetwonurkowania. To wyjątkowe miejsce, nieosiągalne w typowym aquaparku lub parku wodnym.

Dolna część basenu posiada specjalne okno ze szkła pancernego, umożliwiające wygodną obserwację nurków.

Sauny - 2 suche i 2  parowe.
Aqua Centrum Kościerzyna zaprasza do sauny!Sauna sucha, nazywana również fińską, charakteryzuję się niską wilgotnością powietrza, która waha się od 5 do 10% i temperaturą około 85 - 120 °C. Polecana jest ona szczególnie osobom chcącym pozbyć się nadmiaru kalorii, ponieważ seans trwający 20 minut pochłania 300-400 kcal.

Z kolei w saunie parowej wilgotność powietrza oscyluje w okolicach 100 %, a temperatura osiąga poziom 40-50 °C. Ten rodzaj sauny świetnie nawilża ciało i relaksuje.

W strefie saun AQUA Centrum znajduje się strefa schładzania, gdzie możecie Państwo odpocząć po kąpieli w saunie i spędzić czas w miłej atmosferze. Znajdziecie tu Państwo również pokój relaksacyjny i jacuzzi.

Aqua Centrum - odnowa biologiczna■ Odnowa biologiczna. Do dyspozycji klientów jest szereg zabiegów poprawiających pracę układu krwionośnego, redukujących napięcie mięśni i ujędrniających skórę. Na miejscu można skorzystać z porad specjalistów z zakresu fizykoterapii, rehabilitacji, profilaktyki wad postawy dzieci i młodzieży, modelingu i dbania o ciało oraz  dietetyki. Więcej informacji -

Sala fitness w Aqua Centrum■ Fitness - można uprawiać w 2 salach do cwiczeń, na doskonałym sprzęcie, umożliwiającym kompleksowy trening całego ciała.
Pierwsza sala jest przeznaczona do ćwiczeń aerobowych i zwana jest salą cardio. Sala wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt do pracy cardio. Znajdziecie tu Państwo, m.in.: bieżnie, rowerki, wiosła i steppery.

Druga sala zwana siłownią przeznaczona jest dla osób, którym zależy na kształtowaniu ciała poprzez ćwiczenia fizyczne. Tutaj będziecie mogli Państwo zadbać o swoją muskulaturę oraz  trenować  zarówno ciało, jak i charakter.
Więcej informacji -

Fizjoterapia - dla wszystkich potrzebujących fachowej i skutecznej pomocy. W gabinetach oferujemy zabiegi z obszarów:

 • elektroterapia (bóle kręgosłupa, choroby układu nerwowego, bóle mięśniowe i reumatyczne, kontuzje)
 • laseroterapia (rwa kulszowa, bóle krzyża i stawów, stany pourazowe układu kostno-stawowego, gojenie ran, nerwobóle)
 • krioterapia (obrzęki, ból, zapalenia, wzmacnianie odbudowy tkanki mięśniowej, urazy mięśniwo-nerwowe i kostno-stawowe)
 • magnetoterapia (stany zwyrodnieniowe układu kostnego, kontuzje sportowe, naderwanie ścięgien, nerwobóle, profilaktyka osteoprozy, gojenie ran i oparzeń, wspomaganie odbudowy kości po złamaniach)

Na terenie AQUA Centrum znajdują się ponadto:

- AC bar & Cafe - z widokiem na całą pływalnię, oferujący dania obiadowe, przekąski i napoje hołdując zasadzie: lekko, smacznie i niedrogo.
- sklep sportowyAqua Centrum - restauracja Wodnik
- boisko do siatkowki na wolnym powietrzu

Aktualne wiadomości, imprezy - są tutaj,     promocje - są tutaj

Wszystkie telefony - są tutaj

Cennik - jest tutaj

Park wodny w Kościerzynie współpracuje z pobliskim HOTELEM SPA BAZUNY - tutaj

AQUA CENTRUM - centrum relaksu i wypoczynku na Kaszubach!
Zapraszamy serdecznie przez cały rok!

Restauracja Malena Hotel Bazuny Kościerzyna

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner