Batyskaf Nautilus Gdynia - najnowocześniejsze kino 5D w Trójmieście!

Batyskaf Nautilus Gdynia - najnowocześniejsze kino 5D w Trójmieście!

Gdynia, Aleja Jana Pawła II 2, pomorskie
Miejscowość Gdynia
Kontakt
+48 609 632 674

Batyskaf Nautilus zaprasza do najnowocześniejszego kina w Gdyni i w Trójmieście nawiązującego wyglądem do głębinowej łodzi podwodnej. 
Główną jego atrakcją jest projekcja filmu 5D pt. Tajemnicza Otchłań

Produkcja została zrealizowana w supernowoczesnej technologii przenoszącej do świata,
który na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. To świat tak wciągający, że nie będziesz
chciał odejść – ponadczasowy świat technologii Matrix.

         Batyskaf Nautilus - najnowocześniejsze kino 🎦 5D w Gdyni

W Gdyni przeżyjesz niezapomnianą podróż naszym Batyskafem na dnie prehistorycznego Nautilus Gdynia kinooceanu i zobaczysz największe stworzenia morskie 🐋 🐠 🐊 sprzed milionów lat. Podwodne dinozaury zawsze robią wrażenie :).
Odczucie podróży Batyskafem zapewnia specjalnie zaprojektowana platforma, która w połączeniu z projekcją ekstremalnie wzmacnia doznania. Zawartość projektu Nautilius jest wyjątkowa dzięki najnowocześniejszym materiałom zastosowanym przez Matrix Technology oraz unikalnej metodzie projekcji. Podczas seansu obraz otacza Cię niemal z każdej strony, a przestrzenne efekty dźwiękowe i dodatkowe bodźce pobudzają wszystkie Twoje zmysły.

Specjalnie zaprojektowana i skonstruowana platforma sześciokątna 3DOFNautilus Gdynia kino 5D może generować siłę przeciążenia 1G, co dodatkowo zwiększa Twoje wrażenia. Przeniesiesz się do innego wymiaru, dzięki zastosowaniu sprzętu z aktywną technologią projekcji 3D, zapewniającej jasność ponad 8000 ANSI lumenów. Użyte obiektywy szerokokątne i akrylowe ekrany hologramowe oferują najwyższy poziom odwzorowania rzeczywistości.
To fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, ale i dostarczyć maksimum adrenaliny. Atrakcja ta cieszy się dużą popularnością – ze względu na jej absolutną bezkonkurencyjność na tle tego typu atrakcji w promieniu setek kilometrów.
Czas projekcji wynosi 10 bardzo intensywnych minut. Jednorazowo na sali może znajdować się maksymalnie do 20 widzów.

Ceny biletów
Bilet normalny – 29 zł
Bilet ulgowy – 25 zł (emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne, dzieci od 4 lat i młodzież
poniżej 18 roku życia)ł
Bilet grupowy (powyżej 20 osób do 17 roku życia) – 21 zł (wymagana wcześniejsza rezerwacja minimum 24H) Opiekun przypadający na 10 dzieci otrzymuje bilet za 1 zł.

Czynne - godziny otwarcia kina i aktualności na profilu FB / Nautilus.Gdynia < kliknij
W sezonie zwykle od godz. 11.00 do 21.00. Godziny seansów - rozpoczęcie co 20 min (11.00, 11.20, 11.40, 12.00....)
W okresie zimowym - czynne w weekendy.

Drugim miejscem w pomorskim, gdzie można oglądać filmy 5D o podobnej tematyce jest PARK EWOLUCJI w Sławutówku, ok. 23 km od Gdyni - tutaj

👉 Nazwa Nautilus została upowszechniona w świecie dzięki XIX wiecznym powieściom słynnego Juliusza Verne’a. Występujący w nich fikcyjny okręt podwodny o fantastycznych możliwościach został nazwany imieniem prawdopodobnie zaczerpniętym od rzeczywistej, prototypowej konstrukcji z czasów Napoleona.

👉 Batyskaf - jest statkiem podwodnym, przeznaczonym do badań wód i dna na głębokościach niedostępnych dla nurków i łodzi podwodnych. Właśnie przy pomocy batyskafu osiągnięto najgłębsze miejsce na Ziemi - Rów Mariański - położony prawie 11 kilometrów po powierzchnią oceanu. Panujące tam ciśnienie wywiera nacisk ponad 1120 kilogramów na centymetr kwadratowy powierzchni!

👉 Największa głębia morska na Ziemi - Rów Mariański - sięga aż na głębokość ok. 10 km 900 metrów. Aktualnie jest gorzej zbadana niż powierzchnia Książyca czy nawet Marsa...

Nautilus Gdynia
Tel. 609 632 674, e-mail: nautiliusgdynia@gmail.com
Gdynia,  Aleja Jana Pawła II 2 (okolice gdyńskiego akwarium)
www.batyskafnautilus.pl

Batyskaf Nautilus - kino 5D - super atrakcja nad morzem w Gdyni!

Batyskaf Nautilus Gdynia Kino

Galeria
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner