Camo Paintball - gry plenerowe, imprezy integracyjne, gel blaster, archery tag

Camo Paintball - gry plenerowe, imprezy integracyjne, gel blaster, archery tag

Przechlewo, ul. Młyńska 18, pomorskie
Miejscowość Przechlewo
Kontakt
+48 787 78 76 76

Zapraszamy na pole paintballowe firmy Camo Painball, która ma swoją główną siedzibę w okolicach Chojnic, a dokładnie w Przechlewie. Tutaj też znajduje się jej główny poligon. Jednak na życzenie klienta ta świetna zabawa może odbyć się w dowolnym miejscu. Paintball może być świetnym urozmaiceniem imprezy okolicznościowej, a na pewno dobrym pomysłem na wolny czas - także na strzelnicy dla dzieci. Camo Paintball organizuje także imprezy integracyjne dla firm na Kaszubach.

Camo Paintball Przechlewo

Jako firma specjalizująca się w grach paintballowych trzymamy rękę na pulsie i udostępniamy naszym klientom najnowsze (ale przetestowane) gry oraz sprzęt.

Gel blaster

Gel blaster - to stosunkowo nowa gra paitballowa w wersji light. Idealna dla dzieci, ale potrafiąca zaangażować także starszych wojowników - bez limitu wieku.

Gel blaster stosuje elektryczne markery strzelające żelowymi, w pełni biodegradowalnymi kulkami. Naładowana w 100% bateria urządzenia pozwala na emocjonującą zabawę nawet przez 2,5 godziny. Magazynek gel blastera mieści do 800 małych kulek, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby uzupełnić amunicję w odpowiednim momencie.

Inne, użyteczne parametry markerów typu gel blaster:Gel blaster Kaszuby pomorskie - Camo Paintball Przechlewo
 • waga markera - ok. 370 gramów
 • szybkostrzelność - nawet do 8 kulek/sek.
 • zasięg skuteczny - do ok. 30 metrów.

Co jest bardzo istotne - gra gel blasterami jest zupełnie bezbolesna. Kulki nie zostawiają również żadnych śladów poza odparowującą wodą (ok. 0,4 grama). Dzięki temu własne ubrania praktycznie nie wymagają uciążliwego prania.

Podczas gry należy bezwzględnie stosować jedynie lekkie okulary ochronne.

Paintball

Uczestnicy otrzymują kombinezony, rękawiczki, maski, osłonęCamo Paintball Przechlewo - fot Tadeusz Przybył szyi, markery i pakiet startowy kulek. Za dodatkową opłatą organizujemy ogniska z ciepłym posiłkiem, spływy kajakowe (www.kayaks.pl) oraz przejażdżki samochodem terenowym UAZ. Realizujemy również Oprawę fotograficzną - gratis - a zdjęcia przesyłamy na pocztę elektroniczną. Nasz poligon znajdują się w Przechlewie.

🏹 Archery Tag

To kolejna proponowana przez Camo Paintball atrakcja. Używane w niej strzały z piankowymi zakończeniami, wystrzeliwane z łuków o niedużym naciągu, nie zostawiają żadnych śladów ani siniaków na ciele. Dzięki temu w grze Archery Tag mogą uczestniczyć zawodnicy już od 10 roku życia.
Rywalizacja toczy się zazwyczaj w gronie 6 - 10 osób i zawiera w sobie dużą dawkę łuczniczych emocji połączonych z adrenaliną paintballa.
Autoryzowany serwis Tippmann - pomorskie
Camo Paintball (współpracuje z Kayaks)
Przechlewo, ul. Młyńska 18
tel. 787 78 76 76
www.camoprzechlewo.pl
kontakt@camoprzechlewo.pl

Facebook - jest tutaj

Camo Paintball - znamy się na kulkach!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner