Canpol Extreme - gokarty - kryty, całoroczny tor kartingowy

Canpol Extreme - gokarty - kryty, całoroczny tor kartingowy

Chojnice, ul. Władysława Reymonta 10 - koło Lidla, od ul. Bytowskiej, pomorskie
Miejscowość Chojnice
Kontakt
+48 728 417 027

CANPOL EXTREME CENTER - centrum rozrywki aktywnej ze świetnym torem kartingowym. Czynne cały tydzień, cały rok, w godz. 12.00 - 22.00, zaś w w soboty i niedziele w godz. 10.00  - 22.00. Idealne miejsce na naukę technicznej jazdy gokartami, na urozmaiconą imprezę integracyjną lub oryginalne urodziny, przyjęcie, itp.

★ Atrakcje turystyczne w pomorskim - są tutaj

Tor kartingowy Canpol Extreme Center - Chojnice

Zapewniona megadawka adrenaliny na dwukierunkowym tKryty tor kartingowy Chojnice - Canpol Extreme Centerorze o długości 350 metrów z super posadzką i profesjonalnymi bandami bezpieczeństwa. Całość jest urządzona w hali o powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych - w scenerii miasta przygotowanej przez jednego z najlepszych, polskich graficiarzy. Kierowcy mijają manekiny oraz uliczną sztukę grafitti z prędkościa nawet 60 km/h. A wszystko przy publiczności, która może obserwować sportowe zmagania z górnego tarasu.

Jazdy odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - w obowiązkowych kaskach, które są wręczane (dostepne różne rozmiary) przed startem. Zimą kierowcy mają możliwość pobrania dodatkowo profesjonalnych rękawiczek.

Do dyspozycji są gokarty szwedzkiej firmy Caroli. Tor kartingowy Canpol Extreme Center posiada także specjalne, wolniejsze gokarty dla dzieci oraz gokart podwójny - idealny dla rodzica z dzieckiem, które nie ukończyło jeszcze 7 roku życia i nie może poruszać się jeszcze na naszym torze. 

Chętni mogą rywalizować ze sobą podczas wyścigów i na bieżąco kontrolować wyniki na tablicy. Canpol regularnie organizuje turnieje, grand prix i inne zawody. Na torze organizowane są również ligi kartingowe zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Canpol Extreme Center - gokarty Chojnice
Tel. rezerwacje 728 417 027
Dojazd - Chojnice, ul. Bytowska (koło Lidla)

Więcej atrakcji w Chojnicach - jest tutaj

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner