Canpol ZOO WonderLand Odejewski

Canpol ZOO WonderLand Odejewski

Sieroczyn, pomorskie
Miejscowość Człuchów
Kontakt
+48 59 83 44 729

Canpol Odejewski jest kojarzony nie tylko z wzorcowej stacji paliw czy sprzedaży marek Opel i Kawasaki, ale także z  centrum rekreacji, rozrywki i wypoczynku. Canpol znajduje się w Sieroczynie koło Człuchowa, przy drodze krajowej nr 22. Wielu przejeżdżających zatrzymuje się tutaj niejako przy okazji. Paczka przyjaciół, wycieczka, rodzina z dziećmi - wszyscy mogą tutaj zabawić się i w dzień powszedni, i w weekend.

★ Atrakcje turystyczne w pomorskim - są tutaj

Canpol Extreme Center Człuchów

W skład kompleksu firmy Odejewski wchodzą m.in:

- otwarty,  asfaltowy tor kartingowy
- restauracja, noclegi dla gości
 Gokarty CANPOL Odejewski Człuchów- stacja paliw
-  salon i serwis firmy Opel
- plac zabaw dla dzieci
- sklep odzieżowy
- zoo (kilkadziesiąt gatunków zwierząt m.in zebry, hipopotam, żubry, lwy i tygrys 🐯 )
- park rodzinnnej rozrywki WONDERLAND

WonderLand Człuchów

Park rodzinnej rozrywki WonderLand praktycznie co roku powiększa się o kolejną możliwość super zabawy. Atrakcje Parku znajdują sie na lądzie i na wodzie:

 • koniki mechaniczne
 • autka – autka dla najmłodszych zasilane przez akumulator
 • eurobungee – 3 stanowiska do skakania na bungee
 • kule do chodzenia po wodzie
 • seegway – dwuśladowy, dwukołowy, jednoosobowy pojazd elektryczny
 • bumper boats - to wodna atrakcja dla całej rodziny, łącząca w sobie zarówno przejażdżkę widokową, jak i zabawę z armatkami wodnymi. W każdej z dwuosobowych łódek zainstalowano armatki wodne, dzięki którym można strzelać do innych.
 • bumper cars – autka do zderzania i strzelania laserami
 • wonderslide – zjazd na pontonie
 • wonderjump – zjazd na pontonie zakończony wyskokiem i lądowaniem na dmuchaną poduchę
 • suchy basen chiński – domek z piłeczkami, zjeżdżalniami oraz innymi przeszkodami
 • dmuchaniec – dmuchana zjeżdżalnia
 • crazy kart – wózki do driftowania

ZOO o powierzchni 7 hektarów, posiada status ogrodu zoologicznego nadany przez Ministra Ochrony Środowiska. Wstęp jest bezpłatny, a obiekt czynny praktycznie całą dobę.
Mini Zoo Canpol Człuchów
Na terenie ogrodu zamieszkuje 50 gatunków zwierząt. Łącznie w ZOO Canpolu gości około 150 mieszkańców. Najbardziej cenne zwierzęta to: Tygrys Syberyjski, Lwy, Hipopotam Karłowaty, Strusie, Żubry, Osioł, Wielbłądy , Zebra Chapmana, Kangur Walabia Benette, Kangur Rudy,Alpaka, Oryks Szablorogi, Pelikan Baba, Żuraw Koroniasty, Daniele, Bocian Czarny, Małpy, Papugi. W ZOO działa takze akwarium morskie.

W sezonie letnim przygotowane są specjalne atrakcje dla dzieci:

 • karmienie zwierząt  w „Małym ZOO ”, gdzie mieszkają  m.in.: owce, kózki, lamy, osiołek, świnki wietnamskie, świnki morskie, kurki liliputki, króliki, kozy bengalskie
 • przejażdżka na kucyku (Polo, Gwiazdeczka, Srokacz, Bolek i Lolek)
 • plac zabaw na terenie ZOO

Gra planszowa dla dzieci WonderLand - jest tutaj

Restauracja: tel. 59 83 45 327, tel. 608 377 777
Organizacja imprez: 608 377 777

Na torze kartingowym w Człuchowie - Canpol zaprasza na gokarty!Tor kartingowy Canpol Racing o powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych zapewni z kolei  odpowiednie emocje wszystkim fanom wyścigów samochodowych bez względu na wiek. Tor o długości ok. 600 metrów został zbudowany przy pomocy ok. 4 tysięcy opon. Tutaj liczy się i technika, i szybkość  Na prostej o długości 110 metrów można osiągnąć prędkość nawet 70 km/godz. Kierowcy mają zapewnione na miejscu bezpieczne, obowiązkowe kaski w różnych dostępnych rozmiarach, a także obowiązkowe kominiarki oraz protektory na szyję dla najmłodszych.

Do dyspozycji Klientów jest 12 gokartów Sodi SR5 o mocy 9 KM, które mogą rozwinąć maksymalną prędkość do ok. 60–70 km/h.  Młodzi fani motoryzacji również znajdą sprzęt dla siebie. Dla chętnych od 7 roku życia i min. wzroście 130 cm, przygotowano specjalne gokarty dla dzieci fimy SODI, które można rozpędzić do 30–40 km/h. Cena jazdy 9 minut - już od 30 zł

Dodatkowo dostępne są tutaj 3 gokarty podwójne (dorosły+dorosły, dorosły+dziecko). Te maszyny świetnie sprawdzają się w momencie kiedy pojawiają się dzieci, które obawiają się, bądź nie mogą jeszcze same poruszać się na torze.
Posiadamy także 4 gokarty o mocy 13 KM, które są przeznaczone wyłącznie dla klientów, którzy wykażą się umiejętnościami na gokartach o mocy 9KM.
Na wielkiej tablicy na bieżąco podczas wyścigu można oglądać swoje rezultaty, które wyświetlają się wraz ze zdjęciem kierowcy.
W sezonie odbywają się tu ligi kartingowe SWS dla dorosłych oraz ligi kartingowe dla dzieci od 7 do 12 roku życia.

Cennik jazd na torze - prosimy o telefon.  
Canpol Racing - tel. 602 775 879 / tel. 728-417-017


Ciekawostka - nazwa CANPOL powstała z luźnego połączenia słów: "Polak potrafi" /pole can/. Obiekt nie ma związku z firmą CANPOL BABIES produkującą artykuły dla dzieci.


Canpol Racing WonderLand ZOO Człuchów

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner