Discovery Park Łeba - atrakcje dla dzieci i nie tylko blisko morza

Discovery Park Łeba - atrakcje dla dzieci i nie tylko blisko morza

Łeba, ul. Leśna 3, pomorskie
Miejscowość Łeba
Kontakt
+48 501 337 465

To wspaniałe miejsce w Łebie poruszy wyobraźnię Twoją i Twoich dzieci! W Discovery Park Łeba obserwujesz, podglądasz, uczestniczysz i tworzysz własne konstrukcje ... Tutaj znajdziesz pozytywne inspiracje, zabawy edukacyjne i bezpieczne rozrywki pełne emocji - w sumie już kilkanaście różnych tematycznie propozycji. UWAGA - co roku przybywają kolejne atrakcje!

 Discovery Park Łeba 

Szkoła nauki jazdy dla dzieci ŁEBA

Wakacyjna Szkoła Nauki Jazdy

Wakacyjna Szkoła Nauki Jazdy - jedna najpopularniejszych atrakcji w Łebie. W mini miasteczku z ulicami, znakami drogowymi i sygnalizacją świetlną dzieci mogą się poczuć jak prawdziwi kierowcy. Szkoła dysponuje 10 dwuosobowymi autami, które mogą zabrać także dorosłego z dzieckiem. Podczas świetnej zabawy dzieci uczą się przy okazji zasad prawidłowego poruszania się po ulicach.

👉 jedyna w Polsce karuzela - AIR BORN SHOT!

 Nowość 2021 - nowa atrakcja w Łebie

Odwiedź nas, zobacz i wypróbuj! To co przeżyjesz na długo zapadnie w Twojej pamięci :).

■  Autodrom

Kultowe samochody elektryczne w Łebie! Nacieraj i uciekaj, stuknij i nie daj się stuknąć samemu! Zręcznie uniki, refleks i dobry humor + nasze samochody = świetna zabawa!

Wystawa Łebskie Klocki

• makieta kolejowa ze sterowanymi pociągami
• makieta pokazująca życie miastaŁebskie Klocki LEGO Łeba atrakcje
• makieta z modelami GBC (widowiskowy transport w pętli kilkuset kolorowych piłeczek)
• 30 największych budowli, modeli w historii firmy Lego®
• historia klocków Lego na przykładzie kolejnych zestawów (od 1976 roku) strażackich i policyjnych
• architektura - wszystkie budowle Lego® - projektowane przez znanych architektów
• interaktywne modele sterowanych przez dzieci pilotami (kilkanaście sztuk)
• robotyka - prezentacja robotów skonstruowanych przez słupskich uczniów
• Lego® Fusion - nowość w Europie - połączenie klocków z przestrzenią wirtualną ...
• ogródek budowlany - 200 m2 z klockami do budowania na miejscu różnych konstrukcji

Interaktywna strzelnica

Nastrojowy saloon rodem z Dzikiego Zachodu został zamieniony w interaktywna strzelnicę - jedyną w Polsce! Jeśli strzelający trafi w wyznaczone punkty to np. usłyszy grającego pianistę, poczuje krople wody lub zobaczy zaskakującą niespodziankę! Wszystkiego nie zdradzimy... Strzelasz? Zafundujesz sobie i znajomym super zabawę!

Race Horse
Race Horse Discovery Park - ŁEBA
Dziki Zachód w Łebie za sprawą pięciu dzikich mustangów, na których można pomknąć (także we dwoje) przed siebie. Charakterystyczne kapelusze pomogą wcielić się w rolę prawdziwego kowboja, którym można zostać w Discovery Parku już w wieku od 3 lat.

Karuzela dla dzieci

Nasza karuzela czerpie z weneckich tradycji i dziecięcej fantazji. Zapraszamy milusińskich w wieku ok. 2-10 lat i wadze do 54 kg (względy bezpieczeństwa). Do wyboru jest wiele pojazdów: m.in. łabędź, słonik, powóz, małe samochodziki oraz koniki (poruszające się dodatkowo góra-dół.) Maksymalna pojemność karuzeli wynosi 20 osób.

Tor i samochodziki

Dzieci też lubią się przejechać, stąd specjalna okazja: przejażdżka na torze. Do wyboru są 4 elektryczne pojazdy: BMW, Ferrari, motocykl oraz gokart. I można się ścigać!

  River AdventureRiver Adventure Discovery Park - ŁEBA

Wody naszej indiańskiej rzeki poprowadzą śmiałków w stronę pilnie strzeżonych tajemnic Wielkiego Wodza. Do jednego kanu mogą wsiąść na raz 3 osoby, w wieku od 3 lat. Przejażdżka łodziami szczególnie w upalne dni będzie wybawieniem od słonecznego żaru. Wspaniała letnia przygoda w Łebie!

■  Salon gier

To miejsce oferuje bodaj nawiększy nad polskim morzem zestaw różnych gier. Symulatory jazdy, cymbergaj, mini kręgle i inne fantastyczne gry na żetony czekają na swoich fanów. Wygrane bilety są zamieniane na nagrody!

■  Bajkowa kolejka

Kolejka o wyglądzie statku pirackiego zabiera Maluchy w podróż pełną wrażeń. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 2-10 lat. Młodsi pasażerowie mogą jeździć pod opieką dorosłych.

Bumper Cars Discovery Park - ŁEBA■  Bumper Cars

Niesamowity zastrzyk adrenaliny dla młodszych i starszych wielbicieli mocnych wrażeń! Zwariowane, trudne o okiełznania pojazdy w postaci okrągłych, kolorowych pontonów pędzą w nieprzewidywalny sposób ... Wygodne siedzenia i pasy bezpieczeństwa pozwalają w pełni skupic się na wyjątkowej zabawie pełnej ewolucji, zderzeń i zaskakujących zwrotów. Wiek kierowców - już od 2 lat!

 Bumper Boats

Pływanie kolorowymi, dmuchanymi łódkami z wizerunkami różnych zwierząt jest ulubiona zabawą dla dzieci. Dodatkowym urozmaiceniem jest duża ilość unoszących się na wodzie kolorowych piłeczek. Łódki są jednoosobowe - z tygryskiem, biedronką, pandą, małpką lub krokodylem.

■  Drop TowerDrop tower nad morzem ŁEBA

Inaczej - wieża swobodnego spadania. Czas trwania spadku jest bardzo krótki, ale dostarczone emocje trwają znacznie dłużej. Wieża ma wysokość 10 metrów - w sam raz dla dzieci i rodziców, którzy mogą wspólnie podzielić się super wrażeniami.

■  Eurobungee

4 duże trampoliny pozwalają na szalone i zupełnie bezpieczne, pełne fantazji skoki. Ci z większym doświadczeniem w skakaniu mogą zrobić nawet salto. Świetna zabawa, która pozwala zużyć dużo kalorii i pobudzić zdrowy apetyt!

■  Hurricane car

Huraganowy, czerwony samochód, który przyśpiesza bicie serc! Obracany pojazd zaskakuje nagłymi zwrotami i swoją szybkością. Mieści do 8 osób więc tę przygodę można przeżyć całkiem sporą paczką lub rodziną.

■  Plac zabaw dla dzieci pod dachem

Plac zabaw dla dzieci ŁebaZewnętrzny plac zabaw dla dzieci jest przykryty dachem, który chroni przed deszczem. To miejsce, w którym objawia się niespożyta energia naszych pociech. Brodzenie w basenie z kolorowymi piłeczkami, skakanie na trampolinie, zjeżdżanie z kolorowych zjeżdżalni, wchodzenie, schodzenie, i tak dalej...

■  Ścianka wspinaczkowa

Tej atrakcji nie może zabraknąć w szanującym się parku rozrywki! Kilkunastometrowej wysokości konstrukcja zapewnia 6 różnych tras wspinaczkowych.

■  Autodrom

Autodrom - to klasyczna rozrywka dla każdego - dzieci, młodzieży i dorosłych!  W elektrycznym aucie, które nie boi się zderzeń, mogą jechać dwie osoby. Świetny pomysł na rodzinną rozgrywkę, ćwiczenie oraz orientacji przestrzennej.

■  LEGO dla morświna

Morświn, zwany także przez rybaków bałtyckim delfinem, morską świnią lub morsunem należy do ssaków krytycznie zagrożonych wyginięciem. W ramach wspierania akcji odbudowy jego populacji (obecnie jest ich zaledwie ok. 450 sztuk) Discovey Park zaprasza do symbolicznego stworzenia jak największej ilości morświnów z klocków LEGO. Chętni będa mogli zakupić zbudowany model i w ten sposób wesprzeć Fundację WWF Polska, która działa na rzecz ochrony przyrody.

Zapraszamy na atrakcje w Łebie - w naszym Parku położonym przy głównym wejściu na plażę.

Discovery Park Łeba - www.discoverypark.pl
Łeba, ul. Leśna 3 (główne wejście na plażę)
tel. +48 501 337 465
e-mail: kontakt@discoverypark.pl        Ceny biletów, godziny otwarcia - są tutaj
Aktualności na profilu Facebook - są tutaj         Plan Discovery Parku - w galerii poniżej.

Discovery Park Łeba
 atrakcje dla dzieci i rodziny nad morzem 

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner