Jumpy Park - park linowy

Jumpy Park - park linowy

Malbork, ul. Parkowa, pomorskie
Miejscowość Malbork
Kontakt
+48 603 691 272

 

Zapraszamy do Jumpy Park!

Zapraszamy do Jumpy Parku w Malborku

Jumpy Park to największy w Polsce park linowy. Zbudowany na solidnych drzewach z powieszonymi podestami połączonymi w trasy stalowymi linami. Łącznie oferuje grubo ponad dwa i  pół kilometra ścieżek linowych gwarantujących niezapomniane przeżycia i zdrową adrenalinę. Bezpieczny wysiłek i świetna rozrywka są tutaj dostępne praktycznie przez cały rok. Do dyspozycji jest 10 tras o różnym stopniu trudności - przygotowanych tak, aby niezależnie od wieku i sprawności, każdy mógł znaleźć przygodę na miarę swoich możliwości.  Jumpy Park oferuje unikalne w Polsce rozwiązanie - Himalaje na Zuławach - system 14 punktów do zdobycia, opatrzonych nazwami 14 ośmiotysięczników - tzw. Korony Himalajów i Karakorum. "Szczyty", umiejscowione na najwyższych drzewach, można zdobywać różnymi drogami linowymi, co pozwala na bardzo kreatywną rozrywkę. 

Himalaje są dostępne w 2 wersjach - dziecięcej i dorosłej. Obie umożliwiają indywidualne zaplanowanie trasy podejscia do danego szczytu.

Jumpy Park Malbork

1. TRASA DZIECIĘCA - "MALI AGENCI" (dla dzieci do 100 cm wzrostu)
 W parku linowym Jumpy ParkPrzeszkody na trasie (11 szt.): kłoda, most birmański, belki III, kładka, belki V, trapezy, sieć, x-sy, falochron .

2. TRASA "KOMANDOS"
Przeszkody na trasie (13 szt.): pochylnia, beczka, desko rolka, frędzle, tyrolka, x-sy, skośne trapezy, skok, most Birmański, kłoda, most zwodzony, sieć, tyrolka.

3. TRASA "SPIDERMAN" (średnia)
Przeszkody na trasie (14 szt.):rozpoczęcie trasy Drabina Jakubowa, most birmański i belki V, strzemiona, ścianka wspinaczkowa, sople, trapezy, sieć U, tyrolka, kładka wysypkowa .

4. TRASA "SUPERMAN"
Przeszkody na trasie (17 szt.): ścianka wspinaczkowa, kłoda z obręczami, tyrolka, beczka, pniaki, meandrujące pale, zjazd na pniaku, złośliwe belki, skok, sieć U, wirujące łopatki, most birmański i małe H.

5. TRASA "BATMAN" (tyrolkowa)
Przeszkody na trasie (4 tyrolki, 2 przeszkody dodatkowe): pal buszmena, tyrolka, podejście do góry po palu, tyrolka, podejście do góry po palu, tyrolka.

6. TRASA - "HIMALAJE NA ŻUŁAWACH"

7. TRASA "MADAGASCAR" - DLA NAJMŁODSZYCH

Dodatkowo na miejscu znajdziemy:

- strzelnicę, gdzie możemy wypróbować łuki, karabinki i paintballa
- plac zabaw dla dzieci (min. zamek dla dziec)
- plac fitness (silownia na wolnym powietrzu)

Po emocjonujących przeżyciach i przygodach w Jumpy Parku - zapraszamy do naszego "parkowego" sklepiku z pamiątkami.

Czynne i  Cennik - na telefon
Malbork, ul. Parkowa,   tel. 603 691 272, tel. 603 818 080

Obiekt posiada certyfikaty bezpieczeństwa PZA - Polskiego Związku Alpinizmu i FIAA - Międzynarodowej Federacji Towarzystw Alpinistycznych. Nasi Goście korzystają z naszej polisy O.C. ( T.U. Alianz Polska)

 Jumpy Park Malbork - zaprasza!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner