Kaszubska Alaska Leźno - psie zaprzęgi

Kaszubska Alaska Leźno - psie zaprzęgi

Miejscowość Leźno
Kontakt
790 222 868,
697 067 700

Kaszubska Alaska to szczególne miejsce blisko Gdańska. W malowniczym otoczeniu, praktycznie przez cały rok, organizujemy tutaj wyjątkowe imprezy dla dzieci. Specjalnie dobrane, łagodne, przyzwyczajone do dzieci zwierzęta pozwalają oswoić się ze światem pięknej przyrody i żywej natury.
W ramach naszej działalności, od lat prowdzonej jako firma YUKON proponujemy:

■ Pokazy psich zaprzęgów (także szkolenia w ich obsłudze)
■ „Koniki z Jagodowego Wzgórza” - przejażdżki odbywające się w Zoo w Gdańsku Oliwie, a także na festynach, w przedszkolach i żłobkach oraz urodzinach.
■ „Mała farma”- to program edukacyjny z udziałem małych zwierząt (kózka, świnka miniaturowa, króliki, kurczaki…) realizowany w żłobkach i przedszkolach.

Szczególnie widowiskowe są psie zaprzęgi na które zapraszamy także w ramach specjalnych wycieczek tzw. Kaszubskich Husky Safari.

KASZUBSKA ALASKA i KASZUBSKIE HUSKY SAFARI

Nasi przewodnicy oraz ich psy wielokrotnie brali udział w egzotycznych wyprawach do Laponii, na Kaszubska Alaska - Yukon LeźnoSpitsbergen i Syberię, a nawet w kilku podróżach na biegun północny. Te doświadczenia sprawiają, że Duch Arktycznych Wypraw jest stale obecny w Kaszubskiej Alasce. Nasi Goście mogą naprawdę dotknąć przygody i wejść na chwilę do świata traperów i podróżników.

Chętni mogą odbyć krótki kurs maszerski (powożenia psim zaprzęgiem), uczestniczyć w zaprzęganiu zwierząt, podróżować siedząc wygodnie na owczej lub reniferowej skórze (jako pasażer), a nawet spróbować samodzielnie kierować psim zaprzęgiem.

Po wycieczce odpoczniecie Państwo w naszej Faktorii Handlowej, gdzie przy gorącym napoju, będzie mogli ochłonąć z wrażeń i posłuchać ciekawych opowieści.

Więcej szczegółów naszej oferty animacji dla dzieci na telefon

Kaszubska Alaska
ul. Jagodowe Wzgórze 98
80-298 Leźno

tel. 790 222 868,
tel. 697 067 700

Kaszubska Alaska - zaprasza!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner